طرحهای مطالعاتی حوزه آبخیزداری در استان زنجان اجرا می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 364345
تاریخ انتشار: 20 مرداد 1395 - 17:38
سرپرست منابع طبیعی استان زنجان:
سرپرست منابع طبیعی استان زنجان با اشاره به اجرای طرحهای مطالعاتی در حوزه آبخیزداری گفت: این دستگاه با توجه به نقش تاثیرگذار پروژه‌های مربوط به آبخیزداری در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبری نسبت به انجام مطالعات در این حوزه اقدام می‌کند.

اتاق خبر: خلیل آقاجانلو  جلسه شورای هماهنگی مدیران اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان با اشاره به برنامه‌های اداره کل منابع طبیعی استان حول محور اجرای مدیریت جامع آبخیز و حوزه آبخیز قزل‌تپه اظهار داشت: مبحث مربوط به مدیریت جامع آبخیز از جمله موارد مهم و مورد توجه در سطح جهان است.

وی عنوان کرد: این دستگاه بر این باور است که با مشارکت مردم و به ویژه بهره‌برداران می‌تواند به اهداف خود در حوزه اجرای طرحهای آبخیزداری جامه عمل بپوشاند.

سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان ضمن تاکید بر اجرای پروژه های این دستگاه با هدف توانمندسازی آبخیزنشینان افزود: دستگاه‌هایی نظیر استانداری، فرمانداریها و سایر ارگانها باید با برنامه‌ریزی دقیق و هماهنگ نسبت به عملیاتی کردن طرحهای مربوط به مدیریت جامع آبخیز در شهرستانهای استان زنجان اقدام کنند.

وی گفت: برنامه‌ها و اقدامات لازم مورد نظر در این زمینه به فرمانداران در شهرستانها ابلاغ شده است.

آقاجانلو با اشاره به توانمندیهای استان زنجان در بخش آبخیزداری خاطرنشان کرد: نخستین کارها و اقدامات انجام شده در حوزه آبخیزداری کشور در استان زنجان انجام گرفته است.

وی با اشاره به اجرای طرحهای مطالعاتی در حوزه آبخیزداری افزود: اداره‌کل منابع طبیعی با توجه به نقش تاثیرگذار پروژه‌های مربوط به آبخیزداری در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی مدنظر رهبری نسبت به انجام مطالعات در این حوزه اقدام می‌کند.

منبع: تسنیم

95103

نظرات
ADS
ADS
پربازدید