آخرین عضو باند سرقت دستگیر شد | اتاق خبر
کد خبر: 366358
تاریخ انتشار: 31 مرداد 1395 - 12:08
رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ با بیان اینکه آخرین عضو باند سرقت لوازم خودرو که تحت تعقیب پلیس آگاهی بودند دستگیر شد، افزود:متهمان تاکنون به بیش از ۳۰۰ فقره سرقت درشمال شرق تهران اعتراف کردند.

به گزارش اتاق خبر، سرهنگ رضا بستو گفت: «سهراب و حمید» دو تن از اعضای باند سه نفره سرقت لوازم خودرو در شرق تهران بودند که چندی پیش توسط کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی فاتب دستگیر شدند اما نفر سوم این گروه به نام «کرامت» متواری و تحت تعقیب بود، به همین منظور شناسایی و دستگیری وی در دستور کار ماموران معاونت تجسس کلانتری ۱۴۴ جوادیه تهرانپارس قرار گرفت.

وی افزود: اکیپی از ماموران مجرب معاونت تجسس این یگان مسئولیت پرونده را به عهده گرفته و با توجه به اینکه دستور دستگیری نامبرده از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای ناحیه چهار رسالت تهران صادر شده بود، تحقیقات گسترده خود را آغاز کردند. 

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ ادامه داد: ماموران پس از چندین شبانه روز کار اطلاعاتی و به کارگیری شیوه های نوین پلیسی موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر کنند. 

سرهنگ بستو با بیان اینکه این تبهکار ۳۴ ساله که تاکنون چندین فقره سابقه سرقت در پرونده دارد افزود: همسر وی نیز در زندان به سر می برد و پدرش نیر چندی پیش در زندان فوت کرده است؛ این متهم در بازجویی های پلیسی به بیش از ۳۰۰ فقره سرقت معترف شده است. 

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از اقرار به جرایم خود بنا به دستور مقام قضائی برای تحقیقات تکمیلی و کشف سایر جرایمش در اختیار کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید