تأمین آب آشامیدنی ۲۲ روستای استان هرمزگان در هفته دولت | اتاق خبر
کد خبر: 366648
تاریخ انتشار: 1 شهریور 1395 - 17:28
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان از افتتاح و تأمین آب آشامیدنی ۲۲ روستا با جمعیتی بالغ‌بر ۱۹ هزار نفر در هفته دولت خبر داد.

اتاق خبر: عبدالحمید حمزه پور بیان داشت: هفته دولت تبلور مدیریت، خدمتگزاری و وفاداری و از طرف دیگر قدرشناسی و همراهی مردم است.

وی با اشاره به اینکه دولت برآمده از آرای مردم است و به مردم تعلق دارد و باید برنامه‌ها و فعالیت‌های دولت را در این هفته که متعلق به مردم است به آن‌ها گزارش داد افزود: هفته دولت فرصت مناسبی برای ارائه عملکرد دستگاه‌های اجرایی در قالب کارنامه درخشان خدمات دولت یازدهم به‌منظور اطلاع‌رسانی است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی هرمزگان دستاوردهای دولت تدبیر و امید در استان هرمزگان را چشمگیر دانست و افزود: مردم این منطقه شاهد تحقق موفقیت‌های ارزشمند دولت در عرصه‌های مختلف هستند و هفته دولت بهترین فرصت تحکیم ارتباط مردم و دولت است.

حمزه پور در رابطه با پروژه‌های هفته دولت این شرکت بیان داشت: در راستای ایجاد و فراهم کردن ساختارهای زیر بنایی آبرسانی و تأمین آب آشامیدنی بهداشتی روستاها از محل اعتبارات استانی و ملی عملیات اجرایی آبرسانی و بهره‌برداری به ۲۲ روستای هرمزگان انجام می‌شود.

وی اضافه کرد: این پروژه‌ها با هزینه‌ای معادل ۱۸۶ میلیارد ریال و جمعیتی بالغ‌بر ۱۹ هزار نفر انجام و مشکل تأمین آب آشامیدنی این روستاها مرتع می‌شود.

این مقام مسئول گفت: پروژه هایی که در این هفته مورد افتتاح و بهره برداری قرار می گیرند در روستاهای شهرستان های میناب، بشاگرد، رودان، پارسیان، قشم و حاجی آباد است.

حمزه پور اضافه کرد: آغاز عملیات اجرایی بیش از ۵۰ پروژه آبرسانی مشتمل بر ۶۵۰ روستا با جمعیتی بالغ‌بر ۴۵۰ هزار نفر با اعتباری معادل ۷۰۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و صندوق توسعه ملی در روستاهای استان یکی از اقدامات مهم و اساسی در زمینهٔ رفع مشکلات آب آشامیدنی روستاهای استان است.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید