۲۰ پروژه توزیع برق در کرمانشاه افتتاح می شود | اتاق خبر
کد خبر: 367624
تاریخ انتشار: 6 شهریور 1395 - 11:44
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه از بهره برداری از ۲۰ پروژه برق به مناسبت هفته دولت در استان خبر داد.

اتاق خبر :علیمراد مرادی مجد امروز شنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: به مناسبت هفته دولت ۲۰ پروژه توزیع برق در استان کرمانشاه به بهره برداری می رسد.

وی تصریح کرد: طرح های اجرا شده در ۵ محور برق رسانی به مناطق شهری و روستایی، اصلاح وبهینه سازی شبکه های برق، توسعه و احداث، تامین روشنایی معابر در مناطق شهری و روستایی و برق رسانی به مشترکین اختصاصی با اعتباری بالغ بر ۴۵ ریال است.

مرادی مجد با بیان اینکه بهره برداری از پروژه های فوق نقش موثری در پایداری شبکه و توسعه خدمات رسانی به مشترکین برق را دارد، افزود: در حوزه توسعه و احداث ۱۵ پروژه، روشنایی معابر سه پروژه، اصلاح و بهینه شبکه ۲ پروژه و برق رسانی به ۷ روستای بدون برق به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه در ادامه به گزارشی از عملکرد این شرکت در ۴ ماهه اول امسال ارائه کرد و اظخهار داشت: طی این مدت ۲۵ شبکه فشار متوسط، ۳ کیلومتر شبکه فشار ضعیف و ۵۲۰۰ مشترک جدید به مشترکان شرکت اضافه شده است.

مرادی مجد با بیان اینکه تعداد مشترکان شرکت توزیع برق استان کرمانشاه از مرز ۷۱۵ هزار مشترک فراتر رفته است، گفت: استفاده از شیوه های جدید مدیریت شبکه برق برای استمرار انرژی الکتریکی و افزایش قابلیت اطمینان شبکه، اصلاح الگوی مصرف مشترکین و ارائه خدمات الکترونیکی به مشترکین از برنامه های مهم ما در سال جاری است.

وی در پایان از آغاز عملیات اجرایی ۹ پروژه دیگر در بخش های برق رسانی به روستاهای بدون برق یا توسعه و احداث با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال خبر داد و اظهار امیدواری کرد با اجرای پروژه های فوق رضایتمندی مشترکین برق استان بیش از پیش افزایش یابد.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید