کشتی فرنگی جوانان جهان | اتاق خبر
کد خبر: 368420
تاریخ انتشار: 10 شهریور 1395 - 08:21
نخستین روز از رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان جهان با یک پیروزی و ۳ شکست برای ۴ نماینده ایران در روز نخست این رقابت‌ها همراه بود.

به گزارش اتاق خبر،به نقل از ایسنا، در جریان نخستین روز از رقابت‌های کشتی فرنگی جوانان جهان که در ماکون فرانسه در جریان است، نمایندگان اوزان۵۰، ۶۰ و ۹۶ کیلوگرم ایران در نخستین مصاف خود مقابل حریفانشان شکست خوردند و مهدی ابراهیمی در وزن ۷۴ کیلوگرم به برتری دست یافت.

در جریان نخستین روز از این رقابت‌ها مهدی محسن نژاد نماینده وزن ۵۰ کیلوگرم ایران در نخستین مبارزه خود مقابل ایلخام باخروموف از ازبکستان با نتیجه ۹ بر یک شکست خورد.

این کشتی‌گیر ازبک در ادامه و در مرحله یک چهارم نهایی نیز مقابل رقیب آمریکایی با ضربه فنی به برتری رسید و راهی نیمه‌نهایی شد. وی در صورتی‌که به فینال برسد ، محسن نژاد می‌تواند در مرحله شانس مجدد برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند.
محمد رضا گرایی نماینده وزن ۶۰ کیلوگرم ایران در نخستین مصاف خود مقابل آیدوس سلطانگالی از قزاقستان در مدت زمان ۴ دقیقه و ۲ ثانیه با نتیجه ۸ بر یک ضربه فنی شد و از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی بازماند.این کشتی‌گیر قزاق در مرحله یک چهارم نهایی مقابل حریف ترکیه‌ای ۶ بر ۴ شکست خورد تا با این نتیجه‌گرایی از دور رقابت‌ها خیلی زود کنار برود.


اما در وزن ۷۴ کیلوگرم مهدی ابراهیمی در اولین مصاف خود مقابل کارلوس توماس از فرانسه مقتدرانه و با حساب ۱۲ بر یک به برتری رسید و راهی مرحله یک هشتم نهایی شد. وی در دور بعد با برنده مبارزه کشتی‌گیران قرقیزستان و روسیه مصاف می‌کند.

امیر حسین حسینی نماینده وزن ۹۶ کیلوگرم ایران و دارنده مدال نقره جوانان جهان و مدال طلای آسیا که یکی از اصلی‌ترین شانس‌های ایران برای رسیدن به فینال بود پس از استراحت در دور نخست‌، در عین ناباوری مقابل نارا از ژاپن با نتیجه ۴ بر ۲ شکست خورد و از رسیدن به مرحله یک چهارم نهایی بازماند.

حسینی باید منتظر صعود رقیب خود به فینال باشد تا بتواند در مرحله شانس مجدد برای رسیدن به مدال برنز تلاش کند.

 

انتهای پیام/

کد:94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید