«فاطمه گودرزی» پرستار شد/ ایفای نقش در سریال جلیل سامان | اتاق خبر
کد خبر: 369588
تاریخ انتشار: 17 شهریور 1395 - 12:13
بازیگر سریال «پرستاران» گفت: در این سریال نقش یکی از پرستارها را بازی می‌کنم. قصه «پرستاران» در بیمارستان می‌گذرد، اما ربط مستقیمی به بیمارستان و کاراکترهای آنجا ندارد.

به گزارش اتاق خبر، «فاطمه گودرزی» بازیگر سریال «پرستاران» گفت: چندی پیش به دعوت علیرضا افخمی برای بازی در نقش یکی از پرستارهای این سریال دعوت شدم، اما هنوز مقابل دوربین نرفته‌ام.

وی ادامه داد: به احتمال فراوان اواخر هفته جاری بازی‌ام در این سریال شروع می‌شود. گروه تصویربرداری در این مدت سکانس‌های مربوط به شب را ضبط کردند و از آخر هفته قرار است بخش‌های روز را مقابل دوربین ببرند.

گودرزی با اشاره به همکاری خود با افخمی نیز بیان داشت: تا به حال تجربه همکاری مشترک با ایشان را نداشتم و خیلی خوشحالم که در این اثر بازی می‌کنم.

این بازیگر درباره قصه و نقش خود در این سریال گفت: قصه این سریال در بیمارستان می‌گذرد، اما ربط مستقیمی به بیمارستان و کاراکترهای آنجا ندارد و اپیزودها و قصه‌هایشان بر اساس افرادی که در قصه در حال رفت و آمد هستند تغییر می‌کند.

بازیگر سریال «دور دست‌ها» ادامه داد: چندی پیش نیز به دعوت جلیل سامان ایفاگر نقش مادر «روزبه» یکی از شخصیت‌های اصلی سریال «نفس» شدم. این شخصیت از لحاظ سنی بزرگتر از خودم بود.

منبع:فارس

نظرات
ADS
ADS
پربازدید