انتقال آب دریای خزر مشکلات زیست محیطی ایجاد می کند | اتاق خبر
کد خبر: 370385
تاریخ انتشار: 22 شهریور 1395 - 01:40
نماینده مردم بابل در مجلس به انتقال آب دریای خزر اشاره کرد و گفت: انتقال آب دریای خزر مشکلات زیست‌محیطی را برای این دریا و استان ایجاد خواهد کرد.

اتاق خبر: علی نجفی پیش از ظهر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران بر لزوم جلوگیری از طرح انتقال آب دریای مازندران به سمنان تأکید کرد.

نماینده مردم شهرستان بابل در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت با توجه به مهمان‌پذیر بودن این استان اما دارای امکانات ملی نیست و سرویس وخدماتی که در مازندران باید ارائه شود بر اساس جمعیت موجود نیست.

نماینده مردم بابل افزود: کنارگذر کمربندی جنوبی شهرستان بابل در دستور ویژه قرارگرفته است و به‌عنوان یک تراژدی غم‌انگیز امید داریم حداکثر تا یک سال آینده از حالت تاریخی بودن درخواهد آمد و اجرایی خواهد شد.

نجفی ادامه داد: خبرنگاران به‌عنوان یکی از مهم‌ترین حقوق‌دانان بین‌المللی هستند که باید موردتوجه قرار گیرند و چون نبض رسانه در حال حاضر خوب نمی‌تپد باید با ارائه راهکارهای درست این ضربان باید منظم شود.

نماینده مردم شهرستان بابل پسماند مازندران را معضل اساسی دانست و گفت: باید این مشکل به‌صورت اساسی حل شود و راه‌حل‌های موقت مشکل اساسی را حل نخواهد کرد وباید درمان اساسی قرار گیرد.

وی گفت: مسئله حمل و نشت آن از مشکلات عمده این شهرستان است که باید اساسی حل شود وبا یک رویکرد انسانی باید به آن نگریست.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید