همکاری ایران با آلمان، هلند و ایتالیا برای ساخت کالاهای صنعت نفت | اتاق خبر
کد خبر: 375339
تاریخ انتشار: 19 مهر 1395 - 19:40
خیامیان از جوینت شدن بزرگترین شرکت سازنده آلمانی با استصناء خبر داد و گفت: شرکت‌هایی از هلند و ایتالیا نیز برای جوینت شدن با ما اعلام آمادگی کرده‌اند.

اتاق خبر: رضا خیامیان، رئیس انجمن سازندگان صنعت نفت، در پاسخ به  این پرسش که آیا قراردادهای جدید نفتی را مانعی برای فعالان ایرانی صنعت نفت می‌دانید؟ ، گفت: ما روی قراردادهای نفتی کار کردیم و در تمام جلسات آن طی یک سال گذشته حضور داشته و تلاش کرده‌ایم که برای تدوین ساخت داخل همکاری دو جانبه‌ای با وزارت نفت داشته باشیم.

وی با بیان اینکه خوشبختانه مذاکرات ما با وزارت نفت مثمر ثمر بوده است، افزود: ما مشکلی با قراردادهای جدید نفتی نداریم و بیشتر دنبال این بوده‌ایم که از توان داخلی استفاده شود.

خیامیان تصریح کرد: ما از الان قبل از اینکه قراردادها به ساخت تجهیزات برسد، خودمان را آماده می‌کنیم و منتظر نمانده‌ایم که ببینیم وزارت نفت و یا خارجی‌ها چه هدفی دارند و یا اینکه به ما سفارش ساخت داده می‌شود یا خیر.

وی با اشاره به اینکه ما بدنبال جوینت شدن با شرکت‌های بین المللی هستیم، خاطرنشان کرد: درصدد فضایی برای ایجاد شرکت‌های بین المللی هستیم تا بتوانیم در منطقه صادرات داشته باشیم.

رئیس انجمن سازندگان صنعت نفت بیان داشت: یکی از مزایای آی.پی.سی برای ما این است که خارجی‌ها از ما خرید می‌کنند، لذا تلاش می‌کنیم که توان و کیفیت خودمان را بالا ببریم، انتقال تکنولوژی داشته باشیم و با خارجی‌ها جوینت شویم.

وی از جوینت شدن بزرگ‌ترین شرکت سازنده آلمانی با استصناء خبر داد و گفت: شرکت‌هایی از هلند و ایتالیا نیز برای جوینت شدن با ما اعلام آمادگی کرده‌اند.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید