Performancing Metrics

آغاز بخشودگی سود تسهیلات کمتر از ۲۵ میلیون تومان | اتاق خبر
کد خبر: 393245
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1396 - 16:19
یک مقام بانکی اعلام کرد؛
یک مقام بانکی گفت: در اجرای تبصره ۳۵ قانون بودجه سال۱۳۹۵، جزئیات بخشودگی سود و وجه التزام مشتریان که بدهی آنها کمتر از ۲۵۰میلیون ریال است، اعلام شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، مسعود جلالیان گفت: مشتریانی که برابر با دستور العمل ابلاغی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران نسبت به تسویه نقدی اصل بدهی خود اقدام کنند، سود و وجه التزام بدهی آنان بخشوده خواهد شد.

وی افزود: ملاک اصلی محاسبه اصل بدهی، آخرین قرار داد منعقد شده بین بانک و مشتری بوده و فقط یک پرونده تسهیلاتی مشمول استفاده از این قانون خواهد شد.

جلالیان گفت:خسارت دیدگان ناشی از حوادث غیر مترقبه، بدهکارانی که از تسهیلات مسکن روستایی استفاده کرده‌اند و همچنین آن دسته از آسیب دیدگان حوادث غیر مترقبه که بدهی آنان استمهال شده است در اولویت  هستند و سایر بدهکاران بخش کشاورزی مشمول این قانون در اولویت‌های بعدی قرار دارند.

مدیر امور شعب بانک کشاورزی گفت:بدهکارانی که مشمول این قانون می‌شوند، تا آخر اردیبهشت فرصت دارند تا با مراجعه به شعب این بانک در سراسر کشور، نسبت به تسویه بدهی خود اقدام کنند.

جلالیان ادامه داد:  بر اساس برنامه ریزی‌های صورت گرفته شعب این بانک  هر روز تا ساعت ۲۲  آماده خدمت رسانی به مشتریان خواهند بود و علاوه بر آن میز امداد با هدف مشاوره، راهنمایی و  پاسخگویی به شعب و مشتریان در مرکز ارتباط سبز این بانک (شماره تلفن ۸۱۳۰۱-۰۲۱) ایجاد شده است.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید