تامین گاز زمستانه، مشروط به تعمیرات اساسی | اتاق خبر
کد خبر: 393277
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1396 - 23:53
مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی اعلام کرد؛
مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی گفت:با توجه به نقش این شرکت در تولید گاز کشور باید تعمیرات اساسی در فصول گرم سال برنامه ریزی شود تادر فصول سرد،همچون سال های قبل بتوانیم به تولید تکلیفی برسیم.
 
به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر؛ رامین حاتمی، مدیرعامل شرکت نفت مناطق مرکزی بر برنامه ریزی و انجام تعمیرات اساسی در فصول گرم سال تاکید کرد و گفت: شرکت بهره برداری نفت و گاز زاگرس جنوبی با تولید حدود ۳۳ درصد از کل گاز مصرفی کشور که معادل ۸۰ درصد گاز تولیدی شرکت نفت مناطق مرکزی ایران است، نقش بسزایی در تولید گاز در کشور برعهده دارد؛ بنابراین با توجه به نقش این شرکت در تولید گاز کشور باید تعمیرات اساسی در فصول گرم سال برنامه ریزی شود تا در فصول سرد، همچون سال های قبل بتوانیم به تولید تکلیفی خود عمل کنیم.

وی همچنین  خواستار ارتباط دو سویه و مستحکم بین شرکت های بهره بردار تابعه و ستاد شرکت نفت مناطق مرکزی ایران شد و تصریح کرد: هرچه ارتباط بین شرکت ها قوی تر باشد؛ رسیدن به تولید پایدار آسان تر و در دسترس تر است.

مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران گفت: با توجه به جایگاه ویژه شرکت نفت مناطق مرکزی ایران در حوزه صنعت نفت ایران، باید تمام تلاش خود را جهت حفظ این جایگاه و ارتقای آن انجام دهیم که این کار با توجه به پتانسیل موجود در نیروی های جوان شرکت، دور از دسترس و انتظار نیست.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید