ملت ایران در برابر جنایتهای کوردلانه‌ کوتاه نخواهد آمد | اتاق خبر
کد خبر: 394559
تاریخ انتشار: 19 خرداد 1396 - 21:52
بیانیه مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران؛
دشمنان ایران به خوبی می‌دانند ملت ایران در برابر جنایتهای کوردلانه‌ کوتاه نخواهد آمد و مقتدرتر از پیش به مبارزه با ترور و ظلم ادامه خواهد داد.
 
به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران در بیانیه‌ای به مناسبت فاجعه تروریستی تهران تاکید کرده است: آمریکا و اسرائیل و ایادی مرتجع و جنایتکار منطقه ای آنها و مزدوران داخلیشان بدانند که با این اقدامات کور تروریستی، به جز اینکه موجب رسوایی هرچه بیشتر خود در ادعای پوچ مبارزه با افراطی گری و تروریسم شده و زمینه وحدت و همگرایی هرچه بیشتر ملت قهرمان ایران در حمایت از نهاد های انقلابی، امنیتی، انتظامی و نظامی جهت مقابله جدی با دشمنان زبون و پست و خونریز را فراهم نمایند، عایدی دیگری نخواهند داشت.      

 
متن این بیانیه به شرح زیر است:
 بسم الله الرحمن الرحیم

حادثه ناگوار تروریستی صبح روز چهارشنبه ۱۷ خرداد و شهادت جمعی از هموطنان عزیزمان مایه تاثر و اندوه ملت ایران گردید. ایران اسلامی به عنوان یکی از قربانیان اصلی پدیده شوم ترور و خشونت در دنیا و منطقه، بارها و بارها طعم تلخ ترور را چشیده و از این رو مبارزه با تروریسم و حمایت از ملت های مستضعف و مظلوم در هر نقطه از جهان، به عنوان یکی از اصول اصلی گفتمان انقلاب اسلامی بوده و خواهد بود.

دشمنان ایران اسلامی به خوبی می دانند ملت ایران در برابر چنین جنایتهای کوردلانه ای کوتاه نخواهد آمد و پرصلابت تر و مقتدرتر از پیش چه در سوریه و یمن و چه در داخل مرزهای کشور به مبارزه با ترور و ظلم ادامه خواهد داد.

مجمع عالی نمایندگان کارگران ایران ضمن محکوم کردن این اقدام غیرانسانی، شهادت هموطنان بی گناهمان را در این حادثه تروریستی را به رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله امام خامنه ای(مدظله العالی)، ملت مظلوم ایران اسلامی و خانواده قربانیان و حادثه دیدگان تسلیت می‌ گویند و با باور قلبی به تداوم راه مبارزه با تروریسم، حمایت و سپاس خود را از همه جان برکفان میهن عزیزمان به ویژه پاسداران غیور و نیروهای امنیتی و نظامی اعلام می داریم. بی تردید حفظ انسجام، وحدت و همدلی آحاد ملت ایران، بار دیگر دشمنان قسم خورده این مرز و بوم را در رسیدن به اهداف شیطانی خود ناکام خواهد کرد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید