Performancing Metrics

پیام وزارت جهاد به مناسبت روز جهانی آب | اتاق خبر
کد خبر: 408144
تاریخ انتشار: 3 فروردین 1397 - 22:01
معاون وزیر جهاد گفت:شعار روز جهانی آب «طبیعت برای آب» ریشه در باورها، فرهنگ و اعتقادات مردمان و تمدن های این سرزمین دارد.
 
به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، معاون آب و خاک وزارت جهاد  در پیامی به مناسبت دوم فروردین (۲۲ مارس) روز جهانی آب با صدور پیامی اعلام کرد : شعار روز جهانی آب «طبیعت برای آب» ریشه در باورها، فرهنگ و اعتقادات مردمان و تمدن های این سرزمین دارد.

متن پیام علیمراد اکبری معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی به  شرح ذیل است:

تقارن نوروز را که روز اول سال ایرانی و روز آغاز بهار و نو شدن طبیعتی است که به آب زنده است را با روز دوم بهار ایرانی، که به زیبایی توسط کلیه ملل جهان به عنوان روز جهانی آب انتخاب شده است، مغتنم شمرده و ضمن تایید شعار انتخاب شده روز جهانی آب که «طبیعت برای آب»  است، باور عمیق خود را به این انتخاب که روح نو شدن طبیعت را در خود داشته و ریشه در باورها، فرهنگ و اعتقادات مردمان و تمدن های این سرزمین دارد، اعلام می داریم.

در ادمه این پیام آمده است: تقویت برنامه بنیادین خود را در شناختن هرچه دقیق تر ارتباطات عمیق آب، زندگی و طبیعت، با بهره گیری از تجربیات جهانی و تکیه بر نیروهای خلاق و جوان کشور از طریق توسعه فناوری ها و روش هایی که الگوی خود را از ارتباطات در هم تنیده طبیعت و همبست های میان اجزاء آن، به خصوص همبست های میان آب، خاک، غذا، محیط زیست و چالش های تغییر اقلیم می گیرند، در دستور کار سال ۱۳۹۷ خود قرار می دهد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید