Performancing Metrics

اقدامات دولت برای افزایش تاب آوری در مقابل تحریم‌ها | اتاق خبر
کد خبر: 413519
تاریخ انتشار: 29 تیر 1397 - 18:40
ربیعی مطرح کرد
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با تأکید بر اینکه چاره‌ای جز موفقیت وجود ندارد، گفت: خوشبختانه دولت برای افزایش تاب آوری برای مقابله با تحریم‌ها اقداماتی را انجام داده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی ربیعی در همایش روز ملی صنعت، معدن و تجارت در تبریز با بیان این‌که در شرایط تحریم برخی کالاها آسیب دیده و برخی رشد و توسعه می‌یابند، اظهار کرد: شاید دوران سختی را سپری می‌کنیم، اما اعتقاد داریم که روزی می‌توانیم در بازارهای جهانی حضور یافته و محصولات خود را ارائه دهیم.  

 وی ادامه داد: ترامپ به مثابه خوشبختی جامعه و فرصت بزرگی برای ایران است؛ به طوری‌که ما باید سیاست‌هایی را اتخاذ کنیم تا جامعه تولید محور شکل گیرد.

ربیعی با بیان اینکه در جامعه کارگر ارزش و کرامت خاص خود را دارد، افزود: بنده مخالف واژه بحران هستم؛ چراکه بحران زمانی است که نسبت ظرفیت‌های عمومی جامعه از مشکلات کوچکتر باشد، در حالی که چنین نیست.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه بنده هنوز هم به برجام افتخار می‌کنم، گفت: بنده با هر فردی که ملاقات داشتم، ادعا می‌کردند که ما با یک بی‌عدالتی جهانی مواجه هستیم که آن را به درستی مدارا می‌کنیم؛ بنابراین ما با افکار درست و بهبود فضای کسب و کار می‌توانیم از این وضعیت خارج شویم.  

ربیعی گفت: امروز ناامید کردن مردم برنامه‌ای است که دنبال می‌شود، باید برای مقابله با این امر با برنامه‌ریزی و عقلانیت در کنار همدیگر بوده و اقدامات موثری انجام دهیم.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید