Performancing Metrics

انبارها پُر است | اتاق خبر
کد خبر: 418688
تاریخ انتشار: 21 آبان 1397 - 10:54
معاون وزیر کشاورزی:
معاون برنامه‌ریزی اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد که در تامین مواد غذایی و محصولات کشاورزی به‌ویژه‌ کالاهای اساسی، هیچ مشکلی نداریم و انبارهای کشور از این محصولات پُر است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عبدالمهدی بخشنده اظهار کرد: برای تامین مواد غذایی از مبادی و کشورهای مختلفی استفاده می‌کنیم و در ماه‌های گذشته این مبادی متنوع‌تر و بیشتر شده است و مشکلی برای تامین محصولات کشاورزی و غذایی به ویژه‌ کالاهای اساسی نداشته‌ایم.

وی با اشاره به این‌که هر محصولی را که خواستیم وارد کرده‌ایم و نیازهای ماه‌های آینده نیز تامین شده است، گفت‌: با توجه به همکاری‌های صورت گرفته بانک مرکزی و مجموعه دولت، کالاهای اساسی همچون برنج، روغن، شکر و آن‌چه که به نهاده‌های تولید برای تولید گوشت سفید، گوشت قرمز و لبنیات مربوط است، به اندازه کافی خریداری و وارد شده است و این واردات با روش‌های به کار گرفته شده همچنان ادامه‌ دارد.

معاون برنامه‌ریزی اقتصادی وزیر جهاد کشاورزی ادامه‌ داد: مبادی ورودی برای تامین محصولات کشاورزی و کالاهای اساسی، کشورهای مختلفی هستند که همکاری‌های خوبی با آنها داریم و به اندازه کافی نیازمان را تامین می‌کنیم. بنابراین هیچ نگرانی برای واردات و تامین این محصولات نداریم و نخواهیم داشت.

به گفته بخشنده، مجموعه دولت و وزارت جهاد کشاورزی برای تامین نیازمندی‌های مردم در حوزه محصولات کشاورزی و مواد غذایی، همه تلاش خود را خواهند کرد و هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد چرا که در حال‌ حاضر انبارهای کشور از کالاهای اساسی با مصرف انسانی و نهاده‌های تولید در حوزه دام و طیور، پر است.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید