Performancing Metrics

تهرانی‌ها پکیج لوازم کاهنده‌ مصرف آب دریافت می‌کنند | اتاق خبر
کد خبر: 418737
تاریخ انتشار: 22 آبان 1397 - 13:10
تا سه ماه دیگر
مدیرعامل شرکت آب‌وفاضلاب استان تهران از توزیع لوازم کاهنده مصرف در بین مشترکان تهرانی خبر داد و افزود: نهایتا تا سه ماه دیگر این طرح اجرایی خواهد شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمدرضا بختیاری با اشاره به تمهیدات شرکت آبفا برای کاهش مصرف آب در تهران اظهار کرد: طرح توزیع لوازم کاهنده مصرف در حال حاضر در ادارات دولتی اجرایی شده و ما موظفیم دستگاه‌هایی که از این طرح تبعیت نمی‌کنند را شناسایی و به وزارت نیرو و استانداری گزارش کنیم.

به گفته وی در حال حاضر طرح توزیع لوازم کاهنده مصرف برای مشترکان شهری در حال مطالعه است تا باتوجه به توان مالی مشترکان مناسب‌ترین و اقتصادی‌ترین پکیج آماده شود.

مدیر عامل شرکت آب‌وفاضلاب استان تهران درباره جزییات این طرح گفت: احتمالا قرار است تا هزینه پکیج به صورت قسطی در قبض مشترکان آورده شود و به نظر می‌رسد که این مساله نیز بتواند تاثیر زیادی در کاهش مصرف آب در تهران داشته باشد.

چندی پیش نیز حمیدرضا جانباز - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور - گفته بود با پیگیری‌های انجام شده و درراستای کاهش مصرف آب قرار شده تا تجهیزات کاهنده مصرف در برخی از استان‌ها در اختیار متقاضیان قرار بگیرد و هزینه آن در قبوض آب و به‌صورت درازمدت از این مشترکان اخذ شود.

وی با بیان این‌که تجهیزات کاهنده مصرف به‌راحتی می‌تواند ۲۰ درصد مصارف خانگی را کاهش دهد، اظهار کرد: با توجه به شرایط کم‌آبی توصیه می‌شود که مشترکان مدیریت مصرف را سرلوحه کار خود قرار دهند چراکه به‌راحتی می‌توان با کاهش ۲۰ درصدی مصرف شرایط پیک را مدیریت کرد.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید