Performancing Metrics

دستگاه‌های حفاری مستقر در غرب کارون عملیاتی هستند | اتاق خبر
کد خبر: 425092
تاریخ انتشار: 14 فروردین 1398 - 23:14
یک مقام مسئول اعلام کرد:
با وجود شرایط جوی و بالا آمدن سطح آب رودخانه‌ها در نتیجه بارندگی‌های سیل‌آسای چند روز اخیر، همه دستگاه‌های حفاری مستقر در غرب کارون و دیگر مناطق خوزستان بی وقفه در مدار عملیات قرار دارند.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، محمد آل خمیس تصریح کرد: با توجه به اعلام وقوع سیل احتمالی و افزایش دبی آب رودخانه‌ها از سوی سازمان هواشناسی و ستاد بحران استان، تمهیداتی برای پیشگیری از وقفه در کار دستگاه‌های حفاری به عمل آمد.

وی اظهار داشت: در این ارتباط پمپ‌های رودخانه‌ای که آب مورد نیاز دکل‌های حفاری در مناطق عملیاتی اهواز و خلف آباد را پمپاژ می‌کنند، از کنار رودخانه‌ها جمع آوری شد.

سرپرست معاونت شرکت ملی حفاری ایران، در عملیات حفاری درباره دستگاه‌های حفاری ۲۸ و ۳۷ فتح در میدان نفتی آزادگان جنوبی گفت: در این موقعیت نیز وضع آب مرتب پایش شده و تاکنون مشکل خاصی پیش نیامده است.

آل خمیس افزود: در همین حال فعالیت دستگاه‌های حفاری ۵۶ و ۵۷ فتح که در موقعیت تنگ بیجار در استان ایلام استقرار دارند، به لحاظ شرایط جوی متوقف شده است.

وی تصریح کرد: با مساعد شدن وضع آب و هوا این دستگاه‌ها بی‌درنگ فعالیت خود را از سر گرفته‌اند و در چرخه عملیات قرار می‌گیرند.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید