Performancing Metrics

گروه‌های جهادی آماده واگذاری جوجه‌ها به روستاهای کشور هستند | اتاق خبر
کد خبر: 441386
تاریخ انتشار: 1 اردیبهشت 1399 - 12:13
نامه سرگشاده به وزیر جهاد کشاورزی
جبهه جهادی منتظران خورشید در نامه سرگشاده‌ای به وزیرجهادکشاورزی از امادگی گروههای جهادی برای انتقال و واگذاری جوجه‌ها مازاد بر نیاز تولیدکنندگان به روستائیان کشور خبر داد.

 

به گزارش اتاق خیر، به نقل از مهر، جبهه جهادی منتظران خورشید در نامه سرگشاده‌ای به وزیرجهادکشاورزی از امادگی گروههای جهادی برای انتقال و واگذاری جوجه‌ها مازاد بر نیاز تولیدکنندگان به روستاییان کشور خبر داد.

متن کامل نامه به این شرح است:

برادر بزرگوار جناب آقای دکتر خاوازی

وزیر محترم جهاد کشاورزی

سلام علیکم و خداقوت
 

بااحترام، ضمن تبریک پیشاپیش ماه عبادت و بندگی "رمضان المبارک"؛ با توجه به دفن میلیون‌ها قطعه جوجه یک روزه در اقدامی تعجب برانگیز، که قربانی سیاست‌های غرب زده ی بدنه ی کارشناسی آن وزارتخانه شدند و در دفاعیات غیر منطقی برخی مسئولان و کارشناسان آن مجموعه، کاملاً مشهود بود بویژه این جمله در مصاحبه با رسانه ملی که "در تمام دنیا این اقدام (کشتن جوجه‌های زنده) امری طبیعی است"!!! ما را یاد گفته‌ی جاهلان صدر اسلام می‌انداخت که می‌گفتند "ما به دین پدرانمان هستیم"! اگر در دنیا اشتباه می‌کنند و ما نیز تکرار کنیم؛ می‌شود امری طبیعی؟!!
حقیقتاً این چه دفاع غیر انسانی از این اقدام است که دل همه ایرانیان و هر انسانی را آزرده خاطر ساخت؟!!

و اما ضمن آنکه درخواست داریم دستگاه‌های نظارتی به این موضوع مهم ورود نمایند؛ پیشنهادی ساده و البته اجرایی داریم و آن اینکه باتوجه به ارتباط و فعالیت‌های گروه‌های جهادی در روستاها و مناطق محروم، این حیوانات زبان بسته را در اختیار این گروه‌ها قرار دهید تا نه از باب صدقه؛ بلکه به منظور تقویت چرخه‌ی اقتصاد میان خانواده‌های روستایی توزیع کنند که همواره روستاییان شریف در تأمین غذای این کشور ایثارگری نموده و بدلیل روحیه ارزشمند کار و تلاش در اهالی غیور روستایی؛ نقش فعال و مؤثری داشته اند. جبهه جهادی منتظران خورشید با ۱۸ سال سابقه‌ی فعالیت و نوکری در محروم‌ترین روستاها آمادگی این فعالیت ارزشمند اقتصادی را دارد.

-در این صورت خیال کارشناسان و مدیرانتان نیز از غذای این حیوان راحت باشد و بهانه‌ی تحریم در تأمین کنجاله و سویا و.... نیاورند که یافتن غذا و نگهداری این حیوان در دل طبیعت، ساده‌ترین و به صرفه ترین اقدام در راستای اقتصاد مقاومتی و امنیت غذایی مردم است.

و صد البته لازم و ضروری است کارشناسان متدین و انقلابی آن وزارتخانه نیز در این حوزه ورود کرده و موانع غیر کارشناسی را بردارند ودستورالعمل های مربوطه را اصلاح نمایند تا مولّد بودن روستاها بار دیگر، جان تازه ای به خود گیرد. در عین حال که هموار کننده و تسهیل گر و تسریع بخش تولید در روستاها باشند.

راهکار لازم عرض شد و اینک نوبت به تصمیم جامع و مدبرانه آن وزارتخانه‌ی محترم و شخص عزیزتان دارد.

جبهه جهادی منتظران خورشید

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید