Performancing Metrics

شرکت پایانه‌های نفتی گواهینامه‌ استاندارد مدیریتی دریافت کرد | اتاق خبر
کد خبر: 442223
تاریخ انتشار: 19 اردیبهشت 1399 - 21:51
شرکت پایانه‌های نفتی ایران موفق به کسب گواهینامه‌های استاندارد مدیریتی از شرکت SGS IRAN شد.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، مجید حسینی‌کنگانی، رئیس مهندسی سیستم‌ها و بهره‌وری این شرکت گفت: شرکت پایانه‌های نفتی ایران به عنوان آخرین حلقه از زنجیره تولید انرژی کشور و ویترین شرکت ملی نفت ایران در مواجهه با نمایندگان مشتریان خارجی، خود را ملزم به رعایت همه استانداردهای داخلی و بین‌المللی می‌داند.

وی افزود: باوجود شیوع ویروس کرونا که همه دنیا را درگیر خود کرده است، در پی تصمیم به‌موقع، تمدید و دریافت گواهینامه‌های لازم در دستور کار قرار گرفت و ممیزی گواهینامه‌ها در اردیبهشت‌ماه و به مدت هشت روز با حضور کارشناسان شرکت SGS IRAN انجام شد.

حسینی‌کنگانی ادامه داد: شرکت پایانه‌های نفتی ایران در راستای صحه‌گذاری بر عملکرد فرآیندهای جاری سازمانی براساس استاندارهای بین‌المللی‌، برنامه ممیزی خارجی خود را با حضور ممیزان حوزه‌های مدیریت کیفیت، مدیریت بهداشت و ایمنی، مدیریت محیط زیست و نظام مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست برگزار و در پایان موفق به کسب گواهینامه‌های استاندارد ایزو از شرکت SGS IRAN شد.

وی اظهار کرد: این ممیزی اردیبهشت‌ماه در ستاد تهران و مناطق عملیاتی پایانه نفتی خارک، پایانه نفتی شمال و پایانه میعانات گازی پارس جنوبی به مدت هشت روز برای تجدید گواهینامه‌های (مدیریت کیفیت ISO 9001:2015 ) و (مدیریت زیست محیطی ISO 14001:2015 ) و (نظام مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE MS و دریافت گواهینامه (مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای ISO 45001:2018) انجام شد.

رئیس مهندسی سیستم‌ها و بهره‌وری شرکت پایانه‌های نفتی ایران تصریح کرد: پس از بررسی گزارش تیم ممیزی از بخش‌های مختلف شرکت پایانه‌های نفتی ایران، گواهینامه‌های استانداردهای ایزو ۱۴۰۰۱:۲۰۱۵، ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ و HSE MS تمدید و گواهینامه ISO 45001:2018 برای مدت سه سال به این شرکت اعطا شد.

به گفته وی، گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت یکی از نقاط قوت و از نگاه مشتریان، شرط لازم برای شرکت‌ها و کسب امتیاز در ارزیابی‌هاست.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید