Performancing Metrics

افزایش تولید در پالایشگاه چهارم مجتمع پارس جنوبی | اتاق خبر
کد خبر: 442407
تاریخ انتشار: 23 اردیبهشت 1399 - 18:12
مدیر پالایشگاه چهارم مجتمع پارس جنوبی گفت: تمام شاخص‌های عملکرد در حوزه‌های مختلف در فازهای ۶ و ۷ و ۸ پارس جنوبی بهبود یافته است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بهزاد سالاری درباره مهمترین شاخص و عملکرد پالایشگاه در سال گذشته اظهار کرد: در حوزه تولید و بهره‌برداری رسیدن به شاخص قابلیت اطمینان تولید با عملکرد ۹۹.۸۸ درصد در سال ۹۸ یکی از مهم‌ترین دستاوردهای فازهای ۶  و ۷ و ۸ است.

وی با بیان این‌که شاخص اثربخشی تولید یا OPE با عملکرد ۱۰۰ درصد در سال ۹۸ نیز محقق شده است؛ اظهار کرد: در حوزه مهندسی و خدمات فنی پالایشگاه چهارم در شاخص مصرف ویژه انرژی SEC با عملکرد ۰.۵۴GJ/T در سال ۹۸ کمترین میزان مصرف انرژی در بین پالایشگاه‌های مجتمع را کسب کرده است.

سالاری موفقیت دیگر پالایشگاه چهارم را در حوزه  HSE عنوان کرد و گفت: در این بخش نیز فازهای ۶ و ۷ و ۸ در  شاخص فلرینگ با عملکرد ۱.۲ تن بر کیلو تن خوراک ورودی و شاخص COD با عملکرد ۳۹.۴۹ PPM  بهترین عملکرد را در بین پالایشگاه های مجتمع ثبت کرده است.
مدیر فازهای ۶ و ۷ و ۸ پارس جنوبی افزود: در حوزه مدیریت دارایی‌های فیزیکی نیز شاخص های قابلیت دسترس‌پذیری تجهیزات حیاتی با عملکرد ۸۵.۵ درصد و شاخص سیگنال‌های غیر مؤثر شده با عملکرد ۲.۱۸ درصد بیشترین عملکرد را در بین شاخص‌های این حوزه کسب کردیم.

انتهای پیام/

کلید واژه ها :
نظرات
ADS