«بازرس» محمد رحمانیان در تلویزیون | اتاق خبر
کد خبر: 302597
تاریخ انتشار: 29 آذر 1394 - 08:42
تئاتر تلویزیونی «بازرس کل» به تهیه‌کنندگی جواد ظهیری، در هفت قسمت تا دوشنبه هفته آینده هر 15 دقیقه بامداد روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

به گزارش اتاق خبر، کارگردانی هنری این اثر را محمد رحمانیان برعهده داشت و ساسان امیرپور کارگردانی تلویزیونی آن را انجام داده است.

موضوع داستان این تله‌تئاتر درباره‌ی بی‌اعتنایی‌ها و سوء‌استفاده‌های مالی مسوولان و فرماندار شهر کوچک و دورافتاده‌ای واقع در روسیه در نیمه قرن نوزدهم است. در وضعیتی که آنها تماما به دل مشغولی‌های خود سرگرمند خبر می‌رسد یک بازرس کل از شهر سن پترزبورگ برای بررسی اوضاع عازم شده است و این خبر مسوولان را سخت به وحشت و تکاپو می‌اندازد، به طوری که به اشتباه مرد نیرنگ باز و خوشگذرانی را که وارد شهر می‌شود، به جای بازرس می‌گیرند. مرد عیاش از این فرصت به نفع خود استفاده می‌کند و تاثیرپذیری مردم شهر از این اشتباه فاحش ماجراهای کمیک و طنزآلودی را به وجود می‌آورد.

مهدی هاشمی، رضا فیاضی، احمد آقالو، سیما تیرانداز، آرمان امید، بهرام ابراهیمی، بیژن افشار، خسرو احمدی، میرطاهر مظلومی، هدایت هاشمی، هومن برقنورد، هنگامه صالحی، رضا بابک، غلامرضا طباطبائی، مهتاب نصیرپور، سارا فرزادفر، آزیتا فضائی، آرش فصیح، مهدی شقایقی حق، آتیه جاوید، اسماعیل محمدکریمی، هادی عامل، جواد پورزند، مجید حیدری ، یحیی فروغی، نیما شکوهی، میلاد محمدی مطلق، اسماعیل موسوی نژاد، حسین ربیعی، محمد صبوری، غلام رستمی، سعید جلیلی، اعظم اسکندری، مرجان گل چرمی، اختر پناهی، علیرضا فولادشکن و منصوره سبزواری مجموعه بازیگرانی هستند که در این اثر نمایشی هنرنمایی می‌کنند.

منبع:خبرانلاين

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید