جشنواره خیرین مدرسه‌ساز چهارمحال و بختیاری در تهران برگزار می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 309601
تاریخ انتشار: 27 دی 1394 - 09:41
مدیر کل آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری:
مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز استان چهارمحال و بختیاری در باغ موزه تهران خبرداد.

اتاق خبر- مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری از برگزاری جشنواره خیرین مدرسه ساز استان چهارمحال و بختیاری در باغ موزه تهران خبرداد.

بهروز امیدی بعد ازظهر شنبه در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه جشنواره خیرین مدرسه ساز استان چهارمحال و بختیاری در باغ موزه تهران برگزار می شود، اظهار داشت: این جشنواره ۲۸ دیماه در شهر تهران برگزار می شود.

وی ادامه داد: جشنواره خیرین مدرسه ساز استان چهار محال و بختیاری با هدف اینکه هم استانی های ساکن در تهران و سایر استانها و خارج از کشور را برای مدرسه سازی در استان چهارمحال و بختیاری دعوت کنیم، برگزار می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: در این جشنواره از خیران مدرسه ساز استان چهارمحال و بختیاری در سال های گذشته تجلیل می شود.

وی با بیان اینکه هم اکنون در استان چهارمحال و بختیاری ۵۵ پروژه نیمه تمام در حوزه آموزش و پروش وجود دارد، ادامه داد: در سطح استان چهارمحال و بختیاری ۷۵ پروژه نیازمند تخریب و بازسازی است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: خیران مدرسه ساز چهارمحال و بختیاری از سال ۱۳۶۱ در مسیرمدرسه سازی در سطح استان وارد شده اند.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید