قیمت عمده فروش محصولات کشاورزی و دامی ساماندهی شود | اتاق خبر
کد خبر: 310114
تاریخ انتشار: 28 دی 1394 - 19:36
یک عضو کمیسیون کشاورزی مجلس در تذکری به وزیر کشاورزی بر لزوم ساماندهی قیمت عمده‌فروشی محصولات کشاورزی و دامی تأکید کرد و گفت: با این اقدام شاهد تکرار تجارب تلخی مانند قیمت سیب‌زمینی و سایر تولیدات برای کشاورزان نخواهیم بود.

اتاق خبر: غلامرضا نوری در تذکری شفاهی در پایان جلسه علنی امروز (دوشنبه) پیروزی بزرگ ملت سرافراز ایران اسلامی در عرصه دیپلماسی با شروع اجرای برجام و رفع تحریم‌های ظالمانه را تبریک گفت و از همه دست اندرکاران به ویژه تیم مذاکره کننده و دولت تدبیر و امید قدردانی کرد.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ وی در تذکری به وزیر نفت خواستار حل مشکل مالکیتی به وجود آمده بین مالکان اراضی در برخی روستاهای حوزه انتخابیه‌اش با شرکت ملی گاز شد و بر بررسی فوری آن تأکید کرد و خواستار پیگیری شد.

نوری با قدردانی از وزیر نیرو برای اجرای پروژه‌های آبرسانی روستایی بر لزوم تکمیل پروژه‌های گازرسانی روستایی در این شهرستان تأکید کرد.

نماینده مردم بستان‌آباد در تذکری دیگر با اشاره به اهتمام به وجود آمده درباره ساماندهی چاه‌های کشاورزی گفت که از وزیر نیرو تقاضا دارم نسبت به اجرای قانون مربوط به صدور اسناد عادی چاه‌های کشاورزی دستورات مقتضی را صادر کنند تا مشکل کشاورزان حل شود.

وی در پایان از رئیس بانک مرکزی خواستار اجرای این قانون شد تا بانک‌ها مکلف به قبول اسناد رسمی مالکیت مقروض و مشاء اراضی کشاورزان شود.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید