قیمت پیاز در بازار زنجان کاهش می یابد | اتاق خبر
کد خبر: 318774
تاریخ انتشار: 28 بهمن 1394 - 23:24
مدیر تنظیم بازار محصولات کشاورزی استان زنجان:
مدیر تنظیم بازار محصولات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در پی بالا رفتن نرخ پیاز در زنجان گفت: قیمت این محصول طی روزهای آینده کاهش می یابد.

اتاق خبر- مدیر تنظیم بازار محصولات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان در پی بالا رفتن نرخ پیاز در زنجان گفت: قیمت این محصول طی روزهای آینده کاهش می یابد.

عبدالله جعفری بابیان اینکه پیازهای جنوبی وارد بازار زنجان می شود، افزود: قیمت پیاز در زنجان با ورود این محصول از بازارهای جنوبی به بازار استان کاهش می یابد.

وی با اشاره به وضعیت مطلوب بازار محصولات کشاورزی استان اظهار داشت: متاسفانه در ۹ ماه منتهی به آذر ماه قیمت محصول پیاز در بازار استان زنجان روند افزایشی حدود یک هزار تومانی به خود گرفته است.

جعفری با اشاره به قیمت محصول فعلی پیاز در بازار محصولات کشاورزی استان زنجان تصریح کرد: در حال حاضر این محصول با قیمت متوسط دو هزار و ۵۰۰ تا پنج هزار تومان در بازار عرضه می شود.

مدیر تنظیم بازار محصولات کشاورزی سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان  گفت: قیمت پیاز در بازار زنجان کنترل می شود.

جعفری با بیان اینکه در ۸ ماه امسال وضعیت محصول پیاز در بازار استان زنجان بسیار مطلوب بوده است، تصریح کرد: البته پیش بینی می شود با ورود محموله پیاز از استانهای جنوبی کشور به استان زنجان میزان قیمت این محصول در آینده ای نزدیک کاهش یابد.

94106

نظرات
ADS
ADS
پربازدید