واردات محصول پیاز پاسخگوی نیاز مردم زنجان است | اتاق خبر
کد خبر: 322022
تاریخ انتشار: 10 اسفند 1394 - 08:01
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان:
مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: باتوجه به اینکه محصول پیاز از استان های گرمسیر به استان زنجان وارد می شود ،این محصول پاسخگوی مردم استان است.

اتاق خبر- مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان گفت: باتوجه به اینکه محصول پیاز از استان های گرمسیر به استان زنجان وارد می شود ،این محصول پاسخگوی مردم استان است.

عبدالله جعفری با اشاره به قیمت پیاز در بازار زنجان گفت: با توجه به اینکه محصول پیاز به‌عنوان یک محصول تولیدی خارج از فصل است در حال حاضر باقیمت ۴۵۰۰ تومان در بازار عرضه می‌شود.

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان بابیان اینکه در استان زنجان تولید پیاز نداریم افزود: باتوجه به کمبود پیاز،پیازهای ذخیره‌شده  در انبارها باواسطه در بازارها عرضه می‌شود که همین امر سبب افزایش قیمت این محصول می‌شود. 

جعفری تأکید کرد: همشهریان در حد نیاز واقعی از این محصول خریداری کنند تا بتوانند از افزایش نامعقول قیمت این محصول جلوگیری کنند. 

وی گفت: در حال حاضر حجم عرضه محصول پیاز از استان‌های جنوبی کشور است. 

مدیر تنظیم بازار سازمان جهاد کشاورزی استان زنجان یادآور شد: نظارت و بازرسی محصول پیاز توسط اداره بازرسی صنعت، معدن و تجارت در استان انجام می‌شود.

جعفری افزود: در حال حاضر بیش از هزار و ۳۵۰ واحد میوه‌فروشی در زنجان فعال است.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید