احساسم می گفت به استقلال خوزستان گل می‌زنم | اتاق خبر
کد خبر: 330175
تاریخ انتشار: 17 فروردین 1395 - 00:26
مجیدی:
مدافع آبی پوشان می‌گوید تمام تلاش مجموعه استقلال این است که امتیازات از دست رفته را در بازی های پیش روی جبران کنند.

به گزارش اتاق خبر، میثم مجیدی درباره دیدار روز یکشنبه این تیم برابر استقلال خوزستان گفت: معتقدم بازی بسیار خوبی برابر استقلال خوزستان انجام دادیم و تماشاگران از نحوه بازی دو تیم ارائه کردند راضی بودند. متاسفانه نتوانستیم در این دیدار هر سه امتیاز را کسب کنیم اما تلاش می کنیم در بازی های پیش رو این امتیازات را جبران کنیم. بعد از تعطیلات لیگ طبیعی بود که مقداری افت بدنی داشته باشیم اما دیدید که تنها از یک شوت راه دور دروازه ما باز شد. هر چند معتقدم که داور در این دیدار یک پنالتی ما را نیز اعلام نکرد اما در نهایت باید بگویم تلاش همه ما این است تا این امتیاز از دست رفته را جبران کنیم.

 او در ادامه با مثبت دانستن شرایط استقلال در جدول لیگ ادامه داد: نباید به فاصله با تیم‌های دیگر فکر کنیم زیرا قبل از داربی یک دیدار با سپاهان داریم و پرسپولیس نیز باید به مصاف ملوان برود که هر دو بازی بسیار سخت است. فکر می کنم امسال یکی از بهترین داربی‌ها اتفاق می افتد زیرا دو تیم در جدول رقابت نزدیکی دارند و بازی خوبی از دو تیم شاهد خواهیم بود.

 مدافع گلزن استقلال درباره تجربه گلزنی برابر تیم سابقش تصریح کرد: قبل از شروع بازی حس می‌کردم در این بازی گلزنی خواهم کرد و خانواده‌ام نیز این موضوع را به من می‌گفتند زیرا در طی فصل به تیم های خوزستانی گل زده بودم. قسمت این بود که در این دیدار هم به یک تیم خوزستانی گل بزنم و جا دارد از آقای بختیاری و ویسی که در سال‌های گذشته برای من زحمت کشیده‌اند نیز تشکر کنم.

 وی با بیان این نکته که سپاهان همواره تیم بزرگی است، درباره نبرد آتی استقلالی‌ها اظهار کرد: هر چند این تیم در فصل جاری افت کرده اما همیشه سپاهان است و بازی سختی برابر این تیم خواهیم داشت. سپاهان تیم بزرگی است اما در این مسابقه برای سه امتیاز به میدان خواهیم رفت و تنها هدف ما کسب پیروزی خواهد بود. امیدوارم هواداران در این دیدار سخت ما را تنها نگذارند زیرا با حمایت آنها می توانیم هر سه امتیاز دیدار روز یکشنبه را به دست آوریم.

 مجیدی در پایان در توضیح شادی پس از گل به استقلال خوزستان گفت: روزبه بازیکن بسیار خوب و زحمتکش استقلال است و امسال نیز بازی های بسیار خوبی برای ما انجام داده بود که متاسفانه به دلیل مصدومیت اکنون در کنار ما حضور ندارد. تمام بازیکنان قرار گذاشته بودیم تا بعد از گلزنی، گل را به روزبه تقدیم کنیم و این شادی گل را انجام دهیم.

منبع: ایسنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید