گوگل ویژگی Now on Tap را با جستجوی تصویری و امکان انتخاب دستی نوشته ها بروزرسانی کرد | اتاق خبر
کد خبر: 348162
تاریخ انتشار: 13 خرداد 1395 - 23:48
گوگل امروز با انتشار پستی در وبلاگ خود، قابلیت های جدیدی برای Now on Tap معرفی کرده که به زودی به آن اضافه می گردند. از این پس کاربران می توانند کلمه دقیقی که خواهان جستجوی آن با جستجوگر گوگل هستند را برای Now on Tap مشخص کنند.

اتاق خبر - گوگل امروز با انتشار پستی در وبلاگ خود، قابلیت های جدیدی برای Now on Tap معرفی کرده که به زودی به آن اضافه می گردند. از این پس کاربران می توانند کلمه دقیقی که خواهان جستجوی آن با جستجوگر گوگل هستند را برای Now on Tap مشخص کنند.

به عنوان مثال، اگر مشغول خواندن مقاله طویل و درازی باشید، از حالا می توانید Now on Tap را برای جستجوی واژه ای به خصوصی در آن فرا بخوانید. این ویژگی سبب می شود که کاربران هنگام رویارویی با حجم بزرگی از اطلاعات تجربه بهتری از کار با Now on Tap  داشته باشند.

مضاف بر این، دو قابلیت دیگر هم به Now on Tap اضافه خواهد شد. یکی اینکه می توانید عکس های موجود در هر اپلیکیشنی مثل مرورگر یا پینترست را برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها با Now on Tap جستجو کنید، یا اینکه دوربین موبایل تان را فعال کرده و از یک بنای تاریخی، لوگو، صفحه ای از یک مجله یا پوستر فیلم عکس بگیرید تا Now on Tap اطلاعات بیشتری در مورد آن در اختیارتان قرار بدهد.

اضافه شدن قابلیت های جدید به Now on Tap از همین امروز آغاز شده، اما ممکن است انجام این فرآیند تا دسترسی همه کاربران به آن چندین روز به طول بینجامد. بنابراین اگر تا الان این بروزرسانی را دریافت نکرده اید، احتمالا باید چند روز دیگر منتظر بمانید.

همچنین گوگل اعلام کرده که تشریح اصطلاحات در جستجوی با Now on Tap فعلا به زبان انگلیسی میسر است و زبان های دیگر «طی هفته های آینده» به این ویژگی اضافه خواهند شد.

دیجیاتو

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید