اصناف دست به نقد ترین بنگاه اقتصادی در پرداخت مالیات هستند | اتاق خبر
کد خبر: 348949
تاریخ انتشار: 18 خرداد 1395 - 00:19
رئیس اتاق اصناف آبدانان ( استان ایلام ) گفت: دست به نقدترین بنگاه اقتصادی در پرداخت مالیات به دولت و همچنین پرداخت عوارض به شهرداری، اصناف هستند.

به گزارش اتاق خبر به نقل از ایوب جمشیدی گفت: به رغم آنکه گردش مالی اصناف در نظام بانکی کشور بسیار بالا است اما متاسفانه اصناف از دریافت کوچکترین تسهیلات بانکی محروم هستند.

وی بر اعطای تسهیلات به اصناف در شرایط تشدید رکود اقتصادی تاکید کرد و افزود: با وجود آنکه مجلس شورای اسلامی بر اختصاص تسهیلات به صنوف تاکید کرده اما هنوز هیچ خبری از تسهیلات نیست.

رئیس اتاق اصناف آبدانان در عین حال تصریح کرد: هم اکنون باید تسهیلات بانکی کم بهره به صنوفی که فعال هستند، اعطا شود تا حداقل به میزان صنوفی که زمین خوردند، افزوده نشود.

وی در مورد توافق نامه مالیاتی امسال اظهار کرد: نسبت به سال های گذشته توافق بهتری با سازمان امور مالیاتی منعقد شده اما اشکال کار اینجاست که همواره وضعیت شهرستان های کوچک همچون کلان شهرها دیده می شود.

جمشیدی اظهار داشت: اصناف دست به نقد ترین بنگاه در پرداخت مالیات هستند اما با این حال در بسیاری از موارد توسط دستگاه های دولتی مورد اجحاف قرار می گیرند.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی اتاق اصناف ایران

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید