اینستاگرام حالا بیش از 500 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد | اتاق خبر
کد خبر: 353618
تاریخ انتشار: 2 تیر 1395 - 11:21
اینستاگرام ساعاتی پیش اعلام کرد که به آمار داشتن بیش از 500 میلیون کاربر فعال در ماه دست پیدا کرده است.

اتاق خبر - با وجود آنکه این روش اندازه گیری برای نمایش اشتیاق کاربران به یک اپلیکیشن با محدودیت هایی همراه است، اما اینستاگرام می گوید که بیش از 300 میلیون نفر از اعضای شبکه اجتماعی اش به طور روزانه از آن استفاده می کنند.

در حال حاضر بیش از 100 میلیون نفر از کاربران فعال اینستاگرام در ماه را آمریکایی ها تشکیل می دهند. ضمنا تعداد کاربران فعال ماهانه اینستاگرام در دیگر کشورهای دنیا نیز نسبت به دو سال گذشته دو برابر شده است. به گفته اینستاگرام کاربران این شبکه اجتماعی روزانه بیش از 95 میلیون عکس و ویدئو را با یکدیگر به اشتراک گذاشته و هر روز به طور متوسط 4.2 میلیارد پست را لایک می کنند.

در حالی که رقبای اینستاگرام همچون توئیتر این روزها با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم می کنند، رشد روز افزون این شبکه اجتماعی اشتراک عکس و ویدئو تحسین برانگیز است.

با این اوصاف البته اینستاگرام هنوز جا برای رشد بیشتر هم دارد. دیگر اپلیکیشن های تحت تملک فیسبوک یعنی واتس اپ و اپ رسمی فیسبوک هر کدام به تنهایی میزبان بیش از یک میلیارد کاربر هستند که برای واتس اپ این آمار نمایانگر تعداد اعضای ثبت نام کرده بوده و برای فیسبوک کاربران فعال روزانه را شامل می شود.

دیجیاتو

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید