عالیقدر: کیفیت بازیکنان ایران در حد برزیلی‌هاست | اتاق خبر
کد خبر: 372566
تاریخ انتشار: 5 مهر 1395 - 14:09
رقابت‌های جام جهانی فوتسال 2016 - کلمبیا
بازیکن تیم ملی فوتسال گفت: پیروزی برابر پاراگوئه به خاطر این بود که برای تمامی ثانیه های این دیدار برنامه داشتیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مهران عالیقدر پس از پیروزی برابر پاراگوئه گفت: تمام افکار و برنامه های تمرین‌مان را در زمین بازی پیاده کردیم. برای تک تک ثانیه های بازی برنامه داشتیم و آن را اجرا کرده و در نهایت پیروز میدان شدیم.


وی در پاسخ به این سوال که آیا ایران کیفیت و قدرت لازم را برای حضور در مرحله نیمه نهایی دارد؟ اظهار کرد: با این هدف به جام جهانی آمده‌ایم و امیدواریم با دست پر بازگردیم. بر همین اساس به برنامه‌ها و نکاتی که سرمربی تیم ملی مطرح می‌کند، گوش کرده و آن را اجرا می‌کنیم تا بتوانیم موفق شویم. تیم ما از کیفیت بالایی برخوردار است.


بازیکن تیم ملی فوتسال در پاسخ به این سوال که تیم شما از نظر تکنیک فردی و مالکیت توپ شبیه برزیل بازی می‌کند و این امر به علاقه شما به تیم برزیل باز  می‌گردد یا این که بازی‌های این تیم را دنبال می‌کنید، خاطرنشان کرد: فوتسال ایران از کیفیت بالایی برخوردار است و مدت‌هاست که مانند تیم های امریکای جنوبی بازی می کند. کیفیت بازیکنان ایرانی در حدی است که با برزیل مقایسه شوند. ما در این جام جهانی نشان دادیم که بازیکنان ایران از کیفیت تکنیک و تاکتیک بالایی برخوردار هستند.

وی در ادامه در پاسخ به این سوال که اگر ایران این جام جهانی را ببرد بزرگترین اتفاق ورزشی ایران محسوب می شود، در پایان گفت: اتفاقات بسیار مهم و ارزنده ای  در کشورمان رخ داده اما در سطح جهانی برای فوتسال جزو معدود افتخاراتی است که به دست می آید. ما در کلمبیا کار داریم و برای موفقیت باید تلاش کنیم.

انتهای پیام /

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید