حضور تام کروز روی فرش قرمز لندن | اتاق خبر
کد خبر: 377776
تاریخ انتشار: 5 آبان 1395 - 11:53
اکران فیلم سینمایی "جک ریچر" با نام اصلی "هرگز باز نگرد" در سینمای هالیوود آغاز شد.

به گزارش اتاق خبر،اکران "جک ریچر" تازه ترین اثر تام کروز، 21 اکتبر در سینماهای امریکای شمالی آغاز شد.

تام کروز که در جدیدترین فیلم جک ریچر با عنوان "هرگز باز نگرد" حضوری درخشان داشته در مراسم افتتاحیه این فیلم روی فرش قرمز در میدان لیستر لندن حضور یافت. 

حضور

 
تام کروز درباره نقش خود در این فیلم می گوید: «تعلیق، کلاسیک و اکشن همه اینها همراه با نوعی شوخ طبعی منحصر به فرد که در شخصیت اصلی فیلم وجود دارد را در یک فضای خاص ایجاد کرده ایم و یک مجموعه سرگرم کننده شکل گرفته است.» 
 
تام کروز 54 ساله در این فیلم در نقش نقش جک ریچر که مامور زبده ارتش ایالات متحده آمریکا است را بازی می کند. داستان این فیلم از هجدهمین رمان پرفروش جک ریچر اقتباس شده است. 

حضور

 
بازیگر فیلم لبه فردا در ادامه گفت: برای انجام دادن چنین نقشی حتی اگر از قبل آمادگی بدنی و جسمانی داشته باشیم باز هم تمرین های سخت و فشرده لازم است. هر سکانس را بارها تکرار می کنیم. تمرین های چند روزه و متوالی تنها راهی است که می توان در اجرای چنین نقش هایی موفق شد. بعد از هر سکانس برای چند روز نمی توانم درست راه بروم. 
 
"ادوارد زوئیک" کارگردانی "جک ریچر" را بر عهده داشته و علاوه بر تام کروز، کوبی اسمولدرز، آلدیس هاج، دانیکا یاروش و جود لورماند در این فیلم به ایفای نقش می پردازند.

حضور


زوئیک در سال 2003 میلادی، در فیلم «آخرین سامورایی» (The Last Samurai) با تام کروز سابقه همکاری داشته است.

میزان

نظرات
ADS
ADS
پربازدید