Performancing Metrics

خرید بیش از ۵ میلیون تن گندم تضمینی | اتاق خبر
کد خبر: 445461
تاریخ انتشار: 22 تیر 1399 - 21:54
طی ۱۰۰ روز گذشته اتفاق افتاد:
یک مقام مسئول با بیان اینکه در ۱۰۰ روز گذشته ۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تن، گندم تصمینی خریداری شد، گفت: تاکنون ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به گندم‌کاران پرداخت شده است.

 

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، سید محمد تقی طباطبایی، مدیر روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان اینکه ۱۰۰ روز از آغاز خرید تضمینی گندم گذشته است، گفت: تاکنون ۵ میلیون و ۳۵۰ هزار تن از این محصول خریداری شده است.

وی ارزش گندم‌های خریداری شده را ۱۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت: تعداد ۸۶۱ هزار و ۶۵۵ محموله توسط ۳۰۵ هزار و ۴۰۲ گندم‌کار تاکنون به مرکز خرید تحویل داده شده است.

طباطبایی با بیان اینکه ۱۰ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان به گندم‌کاران پرداخت شده است، بیان کرد: در سال جاری، ۲۵۷ هزار تن دانه‌ی روغنی کلزا نیز به ارزش ۱,۱۵۲ میلیارد تومان از کلزاکاران خریداری شده است.
وی ادامه داد: طی هفته گذشته ۲۴۰ هزار ۸۰۹ تن گندم و ۲۱۴ هزار و ۳۸۹ تن آرد از طریق سامانه‌های سیفا و سامانه آرد به فروش رفته است.

مدیر روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان اینکه این خرید در ۳۱ استان انجام می‌شود، گفت: خرید امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، ۱۲ درصد رشد داشته است.

انتهای پیام/

نظرات
ADS
ADS
پربازدید