واکنش ترکان به موضوع انتقال پایتخت | اتاق خبر
کد خبر: 110793
تاریخ انتشار: 11 خرداد 1394 - 07:45
اتاق نیوز - مشاور عالی رئیس جمهوری گفت: تغییر مرکز سیاسی و اداری پایتخت تنها سرعت رشد بی رویه شهر تهران را کند می کند با این حال دولت موافق انتقال پایتخت است....
اتاق نیوز - مشاور عالی رئیس جمهوری گفت: تغییر مرکز سیاسی و اداری پایتخت تنها سرعت رشد بی رویه شهر تهران را کند می کند با این حال دولت موافق انتقال پایتخت است.
اکبر ترکان با بیان اینکه انتقال پایتخت سیاسی تهران حل کننده معضلات این کلان شهر نیست، اظهار داشت: تغییر مرکز سیاسی و اداری تنها سرعت رشد بی رویه شهر تهران را کند می کند و مشکلات آلودگی، ترافیک، بافت فرسوده و... کماکان باقی می ماند.
مشاور عالی رئیس جمهوری همچنین به نظر مثبت دولت در انتقال پایتخت سیاسی اشاره کرد و گفت: دولت نظر کلی نسبت به این موضوع دارد و هم اکنون هم در جلسات دولت به آن می پردازیم. البته وزارت راه و شهر سازی هم موضوع انتقال پایتخت را بررسی می کند.
وی به پایگاه اطلاع رسانی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران گفت: نظر دولت مردان هم بر این است که انتقال مرکز سیاسی و اداری پایتخت به نقطه ای جدید تخفیفی به مشکلات تهران است، اما معضلات همچنان حل نشده باقی می ماند.
کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید