کاهش دمای پایتخت طی دو روز آینده | اتاق خبر
کد خبر: 118657
تاریخ انتشار: 10 تیر 1394 - 17:00
اتاق نیوز - مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از کاهش دمای پایتخت طی دو روز آینده خبر داد و گفت: طی دو روز آینده شاهد کاهش دو درجه ای هوای شهر تهران خواه
اتاق نیوز - مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از کاهش دمای پایتخت طی دو روز آینده خبر داد و گفت: طی دو روز آینده شاهد کاهش دو درجه ای هوای شهر تهران خواهیم بود.
به گزارش اتاق نیوز به نقل از ایسنا افزود: براساس تحلیل آخرین داده‌های هواشناسی از بعد از ظهر امروز با نفوذ جریان های شمالی در استان های گیلان و مازندران ابرناکی، بارش پراکنده باران گاهی وزش باد و کاهش دما پیش بینی می شود که این وضعیت روز پنج شنبه در استان گلستان نیز رخ خواهد داد. همچنین روزهای پنج شنبه و جمعه در برخی مناطق جنوب سیستان و بلوچستان در ساعات بعد از ظهر افزایش ابر، بارش پراکنده پیش بینی می شود. وی افزود: طی سه روز آینده در جنوب خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان، به ویژه منطقه زابل باد و گردوخاک پیش بینی می شود که به سبب کاهش دید افقی و کیفیت هوا خواهد شد. روزهای چهارشنبه و پنج شنبه در جنوب سمنان، قم، مرکزی، جنوب تهران، یزد، شمال اصفهان باد و گردوخاک رخ خواهد داد. وی افزود: همچنین هوای شهر تهران امروز صاف در بعد از ظهر رشد ابر در ارتفاعات و در شهرهای جنوبی باد و گردوخاک پیش بینی شده است. بیشینه هوا در این روز 41 درجه و کمینه آن 29 درجه سانتی‌گراد است. وظیفه ادامه داد: در روز پنجشنبه 11 تیر ماه نیز هوای شهر تهران صاف در ارتفاعات افزایش ابر در شهرهای جنوبی باد و گردوخاک پیش بینی شده است. بیشینه دمای شهر تهران در این روز 40 درجه سانتی‌گراد و کمینه آن 29 درجه سانتیگراد پیش بینی شده است. وی تصریح کرد: هوای شهر تهران در روز جمعه نیز صاف در پاره ای نقاط وزش باد و در اوایل شب افزایش ابر پیش بینی شده است. بیشترین دمای هوا در این روز 39 درجه سانتیگراد و کمترین آن به 28 درجه سانتیگراد می‌رسد.
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید