آمریکایی‌ها برای املاک خود چقدر مالیات می‌دهند؟ + جدول | اتاق خبر
کد خبر: 304954
تاریخ انتشار: 6 دی 1394 - 12:47
آمریکایی درصدی از ارزش ملک خود را به عنوان مالیات بر املاک می پردازند که در هر ایالت متفاوت است اما چون این مالیات‌ها را باید مستقیما از جیب بپردازند از آن متنفرند.

اتاق خبر: بنیاد مالیات، یک اندیشکده تحقیقاتی مستقر در واشنگتن دی سی است که بر اساس آمارهای اداره آمار آمریکا، مالیات بر املاک در ایالت‌های مختلف این کشور را منتشر کرده است.

بنا بر این گزارش به نقل از فارس؛ جارد والزاک تحلیلگر بنیاد مالیات در مورد این نقشه نوشت: «این نقشه نرخ موثر مالیات در خانه‌های در حال استفاده توسط مالکان را نشان می‌دهد.»

والزاک افزود: «در حقیقت، این متوسط رقمی است که برای مالیات املاک مسکونی پرداخت می‌شود که درصدی از ارزش خانه است.»

ایالیت «نیوجرسی» بالاترین نرخ پرداخت مالیات برابر با 2.38 درصد را داراست. پس از آن ایالت‌های «ایلینویز» با رقم 2.32 و «نیوهمشایر» با 2.15 درصد قرار دارند. ایالت «کِنه‌تیکِت» نیز با 1.98 درصد در جایگاه چهارم قرار دارد.


این ارقام نرخ موثر مالیات در منازلی که توسط مالک مورد استفاده قرار دارد. در نتیجه، این جدول آمار مربوط به مالیات املاک پرداختی از سوی بنگاه‌ها، مستاجرها و دیگر بخش‌ها را مستثنی کرده است.

ایالت «هاوایی» کمترین نرخ برابر با 0.28 را در اختیار دارد. ایالت «آلاباما» دومین ایالتی است که کمترین نرخ برابر با 0.43 درصد را در اختیار دارد. نرخ مالیات املاک ایالت «لوئیزیانا» 0.51 درصد و ایالت «دلاویر» 0.55 درصد است.

بر اساس تحقیقات بنیاد هریتیج در مورد مالیات و سیاست اقتصادی، «معمولا مردم آمریکا از پرداخت مالیات املاک متنفرند چراکه مجبورند این مبالغ را برخلاف مالیات بر حقوق که از فیش حقوقی کسر می‌شود، مستقیما پرداخت کنند.»

«مالیات املاک مستقیما به میزان هزینه‌های شهر یا شهرستان بستگی دارد. اگر کسی فکر می‌کند که ارزش مالیات املاکی که می‌پردازد، بیش از هزینه‌هاست باید مقامات محلی خود را متقاعد کند تا کمتر هزینه کنند.»

این ارقام نرخ موثر مالیات در منازلی که توسط مالک مورد استفاده قرار دارد. در نتیجه، این جدول آمار مربوط به مالیات املاک پرداختی از سوی بنگاه‌ها، مستاجرها و دیگر بخش‌ها را مستثنی کرده است.

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید