سریال اشتباه‌های داوری برای ما ادامه دارد | اتاق خبر
کد خبر: 312862
تاریخ انتشار: 8 بهمن 1394 - 21:46
استیلی:
سرمربی ملوان بندر انزلی گفت: متاسفانه سریال اشتباه‌های سهوی داوری همچنان برای ما ادامه دارد و ما از این نقطه در حال ضربه خوردن هستیم.

سرمربی ملوان بندر انزلی گفت: متاسفانه سریال اشتباه‌های سهوی داوری همچنان برای ما ادامه دارد و ما از این نقطه در حال ضربه خوردن هستیم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حمید استیلی در نشست پس از دیدار تیمش مقابل استقلال اهواز اظهار کرد: این اولین بازی ما بعد از تعطیلات بود ولی از نحوه بازی تیمم اصلا راضی نیستم. یک امتیاز گرفتیم ولی از بازیکنان به هیچ وجه راضی نیستم و مطمئنم که خود آن‌ها هم راضی نیستند. امیدواریم در بازی‌های بعدی بهتر و روان‌تر بازی کنیم.

وی درباره داوری این دیدار نیز عنوان کرد: متاسفانه سریال اشتباه‌های داوری برای ما ادامه دارد و به نظر من این اشتباه‌ها عمدی هم نیست اما از شانس بد ما این اشتباه‌ها به ضرر ما رقم می‌خورد در این بازی نیز یک پنالتی صددرصد برای ما گرفته نشد و داور به راحتی از صحنه‌ای که مدافع استقلال در محوطه جریمه توپ را با دست خود حمل کرد، گذشت.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی افزود: روی هم رفته امیدوارم به یاری خدا بازی‌های بعدی بهتر بازی کنیم و بتوانیم نتیجه لازم را کسب کنیم.

وی خاطرنشان کرد: در این بازی گل زودهنگامی خوردیم که شیرازه تیم ما را به هم ریخت و از طرفی با تیمی بازی کردیم که برای ما ناشناخته بود که این دو موضوع کار را برای ما سخت می‌کرد. بازیکنان جوان آن‌ها بسیار باانگیزه بودند و به سیاوش بختیاری‌زاده بابت این جوانان تبریک می‌گویم.

استیلی همچنین بیان کرد: مسئولان لیگ به دلیل حذف تیم امید از رقابت‌های مقدماتی المپیک یک هفته بازی‌ها را زودتر شروع کردند که این مسئله نیز بخشی از برنامه‌ریزی‌های ما را به هم ریخت.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد:‌امیدوارم تیم ریشه‌داری مثل استقلال اهواز هم به شرایط ایده‌آل برسد تا مردم خوزستان شاد شوند.

نظرات
ADS
ADS
پربازدید