Performancing Metrics

سیامک صفری: کوتاه و بلندی نقش‌ها برایم مهم نبود | اتاق خبر
کد خبر: 314613
تاریخ انتشار: 15 بهمن 1394 - 01:23
ایسنا نوشت: سیامک صفری که 3 فیلم در جشنواره‌ی فجر دارد، گفت: امسال کوتاهی و بلندی نقش‌ها برایم مهم نبود اما معلوم نیست سال آینده هم همین طور فکر کنم!

اتاق خبر - این بازیگر که بعد از سالها تجربه در تئاتر در دو سال اخیر چند فیلم سینمایی نیز بازی کرده است،گفت: امسال در سه فیلم؛«آخرین بار کی سحر و دیدی؟ »، «نفس» نرگس آبیار و «امکان مینا» کمال تبریزی بازی داشتم.

وی درباره ویژگی‌ها و جذابیت‌های هر یک از نقش‌هایش توضیح داد: کلیت فیلم‌ها و خود کارگردانها برایم مهم بود، البته فیلمنامه‌ها را هم دوست داشتم، بعضی جاها حضورم پر رنگ‌تر و گاهی کم رنگ‌تر است.

بازیگر نمایش «خاطرات و کابوس‌ها » افزود: از میان سه فیلمم، فقط فیلم «آخرین بار کی سحر را دیدی؟» را دیده‌ام که در کلیت فیلم بدی نیست و فکر می‌کنم مخاطب آنرا بپسندد.

وی در پاسخ به این پرسش که برای بازیگران حرفه‌ای تئاتر چقدر نقش‌های چالش برانگیز و جذاب در سینما وجود دارد؟ توضیح داد: نقش خوب در سینما باید پیش بیاید و نمی‌توان برایش خیلی تصمیم گرفت، در تئاتر بیشتر می‌توانم انتخاب‌هایم را مدیریت کنم اما در سینما باید منتظر بمانم تا فیلمنامه و نقش خوبی پیشنهاد شود.

او اضافه کرد: هر نقشی در فیلمنامه خوبی داشته باشم، برایم خوشحال کننده است. شاید کوتاهی و بلندی نقش برایم خیلی مهم نباشد. البته امسال این طور فکر می کنم، ممکن است سال دیگر این دیدگاه را نداشته باشم.

سیامک صفری از جمله بازیگران حرفه‌ای تئاتر است که با کارگردان‌هایی چون دکتر علی رفیعی، هما روستا، علیرضا نادری، نادر برهانی مرند کورش نریمانی و... همکاری داشته است.

او سال گذشته با فیلم «اعترافات ذهن خطرناک من» هومن سیدی در جشنواره فیلم فجر حضور داشت و برای همین فیلم، کاندیدای دریافت جایزه شد.

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید