غوغای مجلس نبايد ما را از انتخابات خبرگان غافل كند | اتاق خبر
کد خبر: 316010
تاریخ انتشار: 20 بهمن 1394 - 06:57
حجت الاسلام ابراهیمی:
عضو شورای ائتلاف اصولگرايان با بیان اینکه غوغای مجلس نبايد ما را از انتخابات خبرگان غافل كند، گفت: به لیستی را دهيد كه ليست دهنده مورد اعتماد باشد.

اتاق خبر- عضو شورای ائتلاف اصولگرايان با بیان اینکه غوغای مجلس نبايد ما را از انتخابات خبرگان غافل كند، گفت: به لیستی را دهيد كه ليست دهنده مورد اعتماد باشد.

حجت الاسلام حسين ابراهيمي، عضو شوراي مركزي جامعه روحانيت مبارز در مسجد جامع نارمك با بيان اينكه مجلس خبرگان ستون نظام است و رهبري نظام به آن وابستگي دارد، اظهار كرد: غوغاي مجلس نبايد ما را از انتخابات خبرگان رهبري غافل كند.

وي با اشاره انتخابات مجلس شوراي اسلامي گفت: مجلس در راس امور است و نماينده ارزشمند هم بايد مسير درست را در جامعه طي كند و لازم است به انتخاب اصلح در انتخابات توحه شود.

ابراهيمي با بيان اينكه مقام معظم رهبري هم حضور و هم كيفيت انتخاب در انتخابات را راهنمايي كردند، خاطر نشان كرد: به ليستي نگاه كنيد و راي دهيد كه ليست دهنده مورد اعتماد باشد.

عضو شوراي ائتلاف اصولگرايان تاكيد كرد: در اين دوره اصولگرايان كار ارزشمندي را از دو سال پيش انجام و همگرايي را صورت دادند. امروز ظرفيت و نيروي بزرگي به صحنه آمده است.

وي تصريح كرد: ما آمادگي خوبي در شوراي ائنلاف اصولگرايان استان تهران داريم و اميدواريم در انتخابات افتخار آفرين باشيم.

منبع: مهر 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید