همایش بین‌المللی توسعه صنعت هوایی و فرودگاهی ایران | اتاق خبر
کد خبر: 317654
تاریخ انتشار: 26 بهمن 1394 - 17:07
همایش بین‌المللی توسعه صنعت هوایی و فرودگاهی فردا ۲۶ بهمن با حضور قائم مقام وزیر راه و شهرسازی، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری، مقامات ارشد سازمان هوافضا و ستاد توسعه فناوری هوافضا درهتل آزادی تهران برگزار می‌شود.

به گزارش اتاق خبر به نقل از تسنیم: مهرداد جلالی‌پور، دبیر این همایش اظهار کرد: این همایش شامل سه بخش افتتاحیه و همایش، جلسات مذاکرات رودر روی هیئت‌های تجاری و نمایشگاه جانبی است که فضای مناسبی را برای آشنایی جدیدترین رویکردها و دیدگاه‌های مقامات و مسئولان ارشد ایرانی و خارجی فراهم می‌آورد.

وی با بیان این‌که همایش بین‌المللی توسعه صنعت هوایی و فرودگاهی در روزهای 26 و 27 بهمن با حضور هیئت های تجاری از 15 کشور پیشرفته جهان از جمله آلمان، فرانسه، اسپانیا، سوئد، انگلیس و بلژیک با هدف ایجاد زمینه مناسب برای همکاری مشترک بازرگانی، سرمایه‌گذاری، تامین نیازهای صنایع هوایی و فرودگاهی و در بیش از 20 گروه کالایی و خدماتی در هتل آزادی تهران برگزارمی شود.

به گفته وی، مراسم افتتاح این همایش 9:30 صبح فردا با سخنرانی مقامات عالی و ارشد وزارت راه و شهرسازی و سازمان هواپیمایی کشوری آغاز می شود و در ادامه نیز نشست‌های تخصصی، مذاکرات تجاری و بازدید از نمایشگاه انجام خواهد شد.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید