لایحه اصلاحی بودجه ۹۵ شهر زنجان مصوب شد | اتاق خبر
کد خبر: 319026
تاریخ انتشار: 29 بهمن 1394 - 22:21
رئیس شورای شهر زنجان:
رئیس شورای شهر زنجان گفت: لایحه اصلاحی بودجه پیشنهادی سال ۹۵ به مبلغ دو هزار میلیارد ریال امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان مصوب شود.

اتاق خبر- رئیس شورای شهر زنجان گفت: لایحه اصلاحی بودجه پیشنهادی سال ۹۵ به مبلغ دو هزار میلیارد ریال امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر زنجان مصوب شود.

سعید امیدی ظهر پنجشنبه در جلسه شورای شهر، بابیان اینکه بودجه نقشه راه و زبان مشترک شهرداری و شورای شهر است افزود: بودجه سال آینده در راستای خروج از رکود، رونق شهر و شهروند محور تدوین‌شده است.

 امیدی خاطرنشان کرد: اسناد و سیاست‌های بالادستی در افق ۲۰ ساله، تکالیف مقرر در برنامه‌های توسعه کشور و سیاست‌های دولت و برنامه پنج ساله  شهر زنجان در تدوین بودجه سال آتی مدنظر بوده است.

یک عضو شورای اسلامی شهر زنجان نیز در رابطه با بودجه سال ۹۵ گفت: این بودجه براساس اقتضائات  و به‌تناسب زمان تدوین‌شده است.

عباس را شاد خاطرنشان کرد: سعی کردیم در این بودجه  سند چشم انداز پنج ساله شهرداری را مدنظر قرار دهیم.

را شاد افزود: با توجه به اینکه طبق ابلاغ وزارت کشور سال آینده برخی سازمان‌های شهرداری ادغام می‌شوند و نیز بخشی از فعالیت‌های سازمان‌ها به بخش خصوصی واگذارشده است بودجه سازمان‌های تابعه شهرداری کاهش‌یافته است.

رزاق محمدی دیگر عضو شورای اسلامی شهر زنجان نیز گفت: بودجه سال آینده انبساطی است و با رویکرد محرومیت‌زدایی تدوین‌شده است و باید برای تحقق درآمدها کمر همت ببندیم. دیگر عضو شورای اسلامی شهر زنجان ضمن انتقاد از آسفالت نامناسب برخی معابر گفت: ضرر و زیان وارده شده در آسفالت‌ریزی اخیر به عهده کیست؟

 پریسا شعبانی با تأکید بر اینکه بودجه محله‌ها باید به تفکیک اعلام شود ابراز کرد: عدالت محوری در بودجه ۹۵ در کار نیست و برخی مناطق کمرنگ‌تر لحاظ شده‌اند.

وی در رابطه با شهرک‌های جدیدالاحداث اظهار کرد: شهرک‌های جدید که تحویل شهرداری داده می‌شوند باید پس از رفع  نقایص تحویل شوند نه اینکه  هزینه‌های مضاعف پس از تحویل بر شهرداری تحمیل گردد.

لایحه اصلاح بودجه سال ۹۵ شهرداری و بودجه سازمان‌های تابعه آن و نیز احداث پارکینگ طبقاتی در خیابان امام از مصوبات این جلسه شورای شهر زنجان بود.

منبع: مهر 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید