قطعات چینی از خدمات پس‌از فروش حذف می‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 325871
تاریخ انتشار: 24 اسفند 1394 - 20:18
به گفته مدیرعامل ایساکو با لغو تحریم‌ها قطعات یدکی از تامین‌کنندگان اصلی مانند پژو و رنو تامین شده و قطعات چینی حذف خواهد شد.

اتاق خبر: رضا حسینی در مراسم آغاز خدمات نوروزی ایران‌خودرو اظهار کرد: در کمیسیون معاملات برای تامین قطعات یدکی برای سال 1395 هیچ قطعه چینی خریداری نشده است. بنابراین قطعات چینی که در زمان تحریم استفاده می‌شد از شبکه حذف خواهد شد.

بنا بر این گزارش به نقل از ایسنا؛ وی با بیان اینکه عملکرد نمایندگی‌های خدمات پس از فروش براساس شاخص‌ها رصد می‌شود، خاطرنشان کرد: در این زمینه با هرگونه تخلفی برخورد می‌شود به‌گونه‌ای که در سال 94 تعداد 37 نمایندگی لغو امتیاز شده، مجوز 29 نمایندگی تعلیق شده و 27 نمایندگی خدمات پس از فروش نیز اخطار کتبی دریافت کردند.

مدیرعامل شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو ادامه داد: طرح خدمات نوروزی ایران‌خودرو از فردا آغاز شده و تا 14 فروردین 1395 ادامه خواهد داشت. در این طرح 2140 خودروی امدادی مشارکت داشته و حدود 67 درصد نمایندگی‌های خدمات پس از فروش نیز فعال خواهند بود.

وی با بیان اینکه تیم‌های بازرسی و عملکرد شبکه امداد نوروزی نظارت خواهند کرد، تصریح کرد: در این طرح تعداد 464 قلم قطعه پرمصرف در سطح نمایندگی‌ها در سراسر کشور توزیع شده تا خودرویی به دلیل کمبود قطعه متوقف نشود.

وی ادامه داد: شهروندان پیش از آغاز سفرهای نوروزی نسبت به بررسی و اطمینان از صحت عملکرد خودروی خود اقدام کنند تا احتمال خرابی خودرو در سفرهای نوروزی کاهش یابد.

حسینی اظهار کرد: هزینه خدمات نوروزی براساس تعرفه‌های جاری و با ارائه فاکتور به مشتریان خواهد بود.

94109

نظرات
ADS
ADS
پربازدید