پیش بینی غرضی از عملکرد مجلس دهم | اتاق خبر
کد خبر: 326544
تاریخ انتشار: 28 اسفند 1394 - 10:56
در گفت و گو با اتاق خبر مطرح شد
کاندیدای ریاست جمهوری در سال 92؛ با ارزیابی عملکرد مجلس نهم و چهره های منتخب مجلس دهم اعلام کرد: مجلس آتی بسیار متعادل تر و همراه تر با دولت یازدهم خواهد بود و کارکردهای مجلس دهم کارشناسی شده تر پیش بینی می شود.

کاندیدای ریاست جمهوری در سال 92؛ با ارزیابی  عملکرد مجلس  نهم و چهره های منتخب  مجلس دهم  اعلام کرد: مجلس آتی بسیار متعادل تر و همراه تر با دولت یازدهم  خواهد بود و کارکردهای مجلس دهم به معنای واقعی کارشناسی شده تر خواهد بود.

محمد غرضی در گفت و گو با اتاق خبر افزود:  مجلس نهم نسبتا تندرو بود اما  در انتخابات 7 اسفند  دو جناح تندرو چپ و راست توسط  شورای نگهبان و مردم ردصلاحیت شدند  بنابراین شاهد عملکرد معقول تری در مجلس آتی خواهیم بود.

غرضی در خصوص عملکرد مجلس نهم داشته است، توضیح داد:  اینکه عملکرد  مجلس نهم را علیه دولت بدانیم نه تنها توهین به خود مجلس است بلکه توهین به مردم نیز محسوب می شوند چراکه در نهایت این افراد نمایندگان ملت ایران هستند.

وی در بخش دیگری با اعلام اینکه  مهم ترین اتفاق سال 94 توافق هسته ای بود، گفت: باوجود به نتیجه رسیدن این توافق هنوز دولت نتوانسته است توقعات مردم را در این زمینه رفع کند.

غرضی تصریح کرد: دولت یازدهم به دلیل اینکه نتوانسته است میان درآمد و هزینه های جاری خود  تعادل برقرار کند؛ نسبت به دولت های قبلی با مشکلات بیشتری رو به رو است اما در مجموع توافق هسته ای رخدادی مهم در تاریخ کشور محسوب می شود.

وی در بخش دیگر انتخابات مجلس دهم شورای اسلامی را به یک سونامی تشبیه کرد در توضیح شکست خود در انتخابات اسفندماه جاری گفت: این انتخابات هم چون سیلی بود که به اشخاص اجازه شنا کردن نداد و و امکان رقابت را میان اعضا به صورتی فردی از بین می برد.  

94104ت  

 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید