متخلفان با جان مردم بازی نکنند | اتاق خبر
کد خبر: 328381
تاریخ انتشار: 10 فروردین 1395 - 01:13
رئیس گشت های تعزیرات:
متخلفانی که با جان و سلامت مردم بازی می کنند همواره نگران حضور تعزیرات در واحد دارای تخلف باشند؛ چرا که بدون چشم پوشی به همه تخلفات رسیدگی می کنیم.

اتاق خبر- رئیس گشت های مشترک تعزیرات تهران با اشاره به افزایش تخلفات بهداشتی مشاهده شده در گشت ها گفت: متخلفانی که با جان و سلامت مردم بازی می کنند همواره نگران حضور تعزیرات در واحد دارای تخلف باشند؛ چرا که بدون چشم پوشی به همه تخلفات رسیدگی می کنیم.

امید شهرآبادی در مورد گشت های نوروزی تعزیرات حکومتی استان تهران افزود: 15 گشت تعزیرات حکومتی در نوروز امسال با همراهی بازرسان دستگاه های نظارتی از واحد های ارائه کننده خدمات بازدید و به تخلفات رسیدگی می کنند.

وی با بیان اینکه وضعیت بهداشتی برخی واحدهای عرضه کننده خدمات، اسفبار است، افزود: اگرچه آمار پرونده های وارده نشان از گران فروشی سودجویان در این ایام دارد؛ اما بررسی آمار حاکی از این است که سودجویان چشم طمع بر سلامت و جان مردم بسته اند و شاهد تخلفات بهداشتی شامل عدم رعایت ضوابط بهداشتی در محیط کار، نداشتن کارت بهداشت کارکنان و استفاده از مواد اولیه غیر بهداشتی و فاسد در گشت ها بوده ایم.
رئیس گشت های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران با هشدار به متخلفان گفت: اگر چه تعزیرات حکومتی یک مرجع رسیدگی کننده به تخلفات است اما بدون چشم پوشی به تمام گزارش های تخلف رسیدگی می کند و روسای شعب تعزیرات حکومتی در گشت مشترک، شخصا در واحدهای ارائه کننده خدمات حضور می یابند و تا جایی که منع قانونی نداشته باشند در محل، حکم متخلفین صادر و اجرایی می شود.
وی تصریح کرد: متخلفانی که قصد طی کردن ره صدساله در یک شب با بازی با جان و سلامت مردم را دارند همواره تعزیرات حکومتی را نزدیک خود حس و چنانچه نسبت به اصلاح تخلفات اقدام نکنند مطابق قانون با آنها برخورد می شود.
شهرآبادی گفت: مردم می توانند شکایات خود را به شماره تماس 124 سازمان صنعت، معدن و تجارت، سامانه پیامک 30009651 تعزیرات حکومتی مطرح کنند و یا موارد را با مراجعه به پورتال تعزیرات حکومتی استان تهران ثبت کنند تا در اسرع وقت شکایات مورد رسیدگی قرار گیرد.

منبع: ایرنا 

94106 

نظرات
ADS
ADS
پربازدید