حذف چهارمین نماینده ایران از رقابتها | اتاق خبر
کد خبر: 328465
تاریخ انتشار: 9 فروردین 1395 - 19:24
چهارمین نماینده بوکس ایران در رقابتهای کسب سهمیه المپیک با شکست مقابل حریف قرقیزستانی از دور رقابتها کنار رفت.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، رقابت های بوکس کسب سهمیه المپیک ریو با حضور ۱۹۰ بوکسور از ۳۰ کشور از روز جمعه گذشته در شهر کیانان چین در حال پیگیری است.

امروز و در چهارمین روز رقابتها، آرمین امجدیان نماینده وزن ۵۶ کیلوگرم ایران در دیدار مقابل "اوموربیک" بوکسور قرقیزستانی در پایان سه راند مبارزه با رای داوران بازنده اعلام شد.رقیب امجدیان از بوکسورهای سری رقابت های جهانی بوکس wsbبود که مدال برنز آسیا را در کارنامه دارد. امجدیان چهارمین نماینده ایران است که از دور مسابقات حذف می شود. با این حساب تنها چهار بوکسور ایرانی برای مبارزه در این رقابتها باقی مانده اند.

اما در دیگر رقابت امروز،سجاد کاظم زاده در دیدار مقابل بوکسوری به نام "آندور" در پایان سه راند مسابقه با اقتدار به پیروزی رسید. کاظم زاده با این پیروزی به جمع ۱۶ بوکسور برتر وزن ۶۹ کیلوگرم راه یافت.

طبق اعلام فدراسیون جهانی بوکس(آیبا) در رقابت های قاره ای کسب سهمیه المپیک چین در هر وزن سه بوکسور و در مجموع ۳۰ بوکسور جواز حضور در المپیک ۲۰۱۶ ریو را کسب خواهند کرد.

اسامی بوکسورهای تیم ایران در رقابت های کسب سهمیه المپیک چین بدین قرار است:

۵۲کیلوگرم: پویا ناوی (از دور رقابت ها کنار رفت)

۵۶ کیلوگرم: آرمین امجدیان(از دور رقابت ها کنار رفت)

۶۰کیلوگرم: دانا اسماعیل زاده(از دور رقابت ها کنار رفت)

۶۴کیلوگرم: اسماعیل ارمشی (از دور رقابت ها کنار رفت)

۶۹ کیلوگرم: سجاد کاظم زاده

۷۵کیلوگرم: سجاد محرابی

۹۱کیلوگرم: سالار غلامی

به اضافه ۹۱ کیلوگرم: مجید سپهوند

هدایت این تیم بر عهده علیرضا استکی خواهد بود و همایون امیری به عنوان مربی وی را همراهی خواهد کرد. تیم ایران در اوزان ۴۹ و ۸۱ کیلوگرم نماینده ای به این مسابقات اعزام نکرده است.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید