ثبت نام خبرنگاران برای حضور در نمایشگاه کتاب تا چهارم اردیبهشت | اتاق خبر
کد خبر: 335018
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1395 - 18:30
مدیر امور رسانه ای و خبری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با اشاره به آغاز ثبت نام خبرنگاران از روز گذشته، چهارم اردیبهشت ماه را آخرین مهلت ثبت نام و ارسال مدارک عنوان کرد.

اتاق خبر - سید محمد طباطبایی حسینی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی ایرنا، افزود: نظر به برگزاری بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ١٥ تا ٢٥ اردیبهشت ماه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، از رسانه های علاقه مند به حضور در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران درخواست کرد برای صدور کارت خبرنگاری و انجام هماهنگی های لازم برای پوشش اخبار نمایشگاه کتاب نسبت به معرفی خبرنگاران، عکاسان و تصویربرداران فعال آن رسانه در حوزه کتاب تا پایان وقت اداری روز شنبه چهارم اردیبهشت اقدام کنند.
مدیر ستاد خبری و رسانه ای نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اظهار داشت: مدیران رسانه های علاقه مند می توانند مشخصات همکاران خود شامل (نام و نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس پست الترونیک و سمت) را به همراه اسکن معرفی نامه، اسکن مدرک شناسایی (کارت ملی) و اسکن عکس پرسنلی از طریق پست الکترونیک Resane.book٢٩@gmail.com برای واحد ارتباط با رسانه ها در ستاد خبری و رسانه ای نمایشگاه ارسال کنند.
طباطبایی تاکید کرد: زمان در نظر گرفته شده برای ارسال مدارک تمدید نخواهد شد و فقط برای خبرنگاران، عکاسان و تصویربردارانی که تاریخ مذکور مدارک خود را ارسال کنند و هویت رسانه ای آنان مورد تایید ستاد خبری و رسانه ای نمایشگاه قرار گیرد، کارت خبرنگاری صادر خواهد شد.
وی افزود: مدیران برنامه ها و شبکه های رادیویی و تلویزیونی نیز برای دریافت کارت و مجوز فعالیت در نمایشگاه می توانند اسامی همکاران خود را تا تاریخ مذکور به پست الکترونیک اعلام شده ارسال کنند. همچنین اهالی رسانه برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن ٦٦٤١٥٢٥٤ تماس بگیرند.
بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «فردا برای خواندن دیر است...» در روزهای ١٥ تا ٢٥ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

ایرنا

94110

نظرات
ADS
ADS
پربازدید