سهمیه المپیک هدیه خدا بود | اتاق خبر
کد خبر: 335061
تاریخ انتشار: 31 فروردین 1395 - 21:33
ندا شهسواری:
بانوی المپیکی تنیس روی میز ضمن امیدواری از اینکه بتواند در المپیک ریو نتایج خوبی بگیرد، گفت: کسب سهمیه این بازی‌ها هدیه خدا به من در سال ۹۵ بود.

به گزارش اتاق خبر، ندا شهسواری که برای دومین دوره متوالی موفق به کسب سهمیه بازی‌های المپیک شده است، اظهار داشت: پیش از المپیک لندن نسبت به کسب سهمیه خیلی مطمئن نبودم، اما این بار با هدفی متفاوت در رقابت‌های انتخابی شرکت کردم، چون می‌خواستم حتما کسب سهمیه کنم و با تجربه‌ای که از المپیک لندن دارم، حضوری متفاوت در المپیک ریو را رقم بزنم.

وی تصریح کرد: باید تا زمان المپیک ریو در اردوهای مستمر شرکت کنم. فرقی ندارد این اردوها کجا برگزار می‌شود، مهم این است که در کنار مربی و حریفان تمرینی، تمرینات خوبی داشته باشم.

شهسواری با بیان اینکه سهمیه المپیک ریو هدیه خدا در سال ۹۵ برایش بود، در مورد دیدار فینال که موجب المپیکی شدنش شد، گفت: در این بازی برای مدتی از حریفم عقب افتادم، اما خیلی زود به جریان بازی بازگشتم. در واقع در جریان تمریناتم با سبکی مشابه سبک حریفم تمرین کرده بودم. در دو گیم اول این دیدار تمرکز کامل نداشتم و به همین دلیل باختم، اما در سایر گیم‌ها روی غلتک افتادم و توانستم آنچه آموخته بودم را به نمایش بگذارم.

منبع: مهر

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید