مرکز صبا ۴ نماهنگ جدید تولید کرد | اتاق خبر
کد خبر: 338661
تاریخ انتشار: 13 اردیبهشت 1395 - 11:16
نماهنگ های موزیکال «نی نی کوچولو»، «شاپرک»، «پروانه» و «توپ» به سفارش مرکز صبا تولید شد.

به گزارش اتاق خبر، آتنا مسلمی به سفارش مرکز صبا ۴ نماهنگ موزیکال «نی نی کوچولو»، «شاپرک»، «پروانه» و «توپ» را تولید کرد.

نماهنگ موزیکال «نی نی کوچولو» با تکنیک دو بعدی و مدت زمان سه دقیقه و ۴۶ ثانیه شعری در وصف پسر بچه کوچولوی یک ساله ای است که با پدر و مادرش زندگی می کند و از دریچه ذهن کودکانه خود به جستجو و کنکاش در اطراف خود می پردازد.

«شاپرک» نیز با تکنیک دو بعدی و به مدت سه دقیقه و ۲۰ ثانیه کارشده که موضوع آن در مورد شاپرکی است که در یک سفر خیالی با بچه ها رابطه دوستانه ای ایجاد می کند و مانند یک بزرگتر نکاتی را راجع به نگهداری از گل ها و حمایت از محیط زیست به آنها یادآوری می کند.

نماهنگ «پروانه» با مدت زمان دو دقیقه و ۱۱ ثانیه و تکنیک دو بعدی در وصف پروانه ای است که رابطه صمیمانه و نزدیکی را با دختر کوچولویی برقرار می کند و آنها با هم در خیال به جستجو در طبیعت می پردازند.

«توپ» آخرین نماهنگ تهیه شده در این مرکز با مدت زمان۲ دقیقه و ۲۴ ثانیه و تکنیک دو بعدی است که در مورد توپ و ارتباط آن با بچه هاست. در به تصویر کشیدن شعر توپ سعی شده از عناصر خلاقانه بصری و هر چیزی که توپ را برای بچه ها تداعی می کند، استفاده شود.

منبع:مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید