امیدوارم تاج 4 سال خوب به یادگار بگذارد | اتاق خبر
کد خبر: 341487
تاریخ انتشار: 22 اردیبهشت 1395 - 01:35
فغانی:
داور المپیکی ایران گفت:‌ تاج قبلا رییس کمیته داوران بوده و از مشکلات و ضعف‌های تشکیلات داوری اطلاع دارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علیرضا فغانی در حاشیه نشست داوران المپیکی با مسئولان کمیته ملی المپیک درباره انتخاب مهدی تاج به عنوان رییس فدراسیون فوتبال گفت: به آقای تاج تبریک می‌گویم. امیدوارم 4 سال خوبی را از خود به یادگار بگذارد. او سابقه ریاست کمیته داوران را دارد و از مشکلات و ضعف‌های تشکیلات داوری اطلاع دارد. امیدوارم که از این اطلاعات به نحو احسن استفاده کند و همان طور که فوتبال پیشرفت می‌کند، داوری هم پیشرفت داشته باشد. البته با توجه به پتانسیل داوران، داوری پیشرفت خواهد داشت اما وضعیت داوری بهتر شود.

فغانی در پاسخ به این پرسش که دوست دارد در المپیک رقابت بین کدام تیم‌ها را قضاوت کند، گفت: البته انتخابی نیست اما برای من هم زیاد فرق نمی‌کند. مهم این است که بتوانم در هر مسابقه با تمرکز و به درستی قضاوت کنم.

او درباره اینکه گفته می‌شود که قرار است از ایران برود، بیان کرد: اولین بار است چنین چیزی را می‌شنوم. فکر نمی‌کنم از ایران بروم و تا بعد از سال 2018 داوری را ادامه می‌دهم. البته اگر انتخاب شوم.

او درباره حضورش در المپیک ریو نیز گفت: اولین بار است که چنین اتفاقی می‌افتد. شرایط المپیک ریو هم مانند سایر تورنمنت‌ها است و باید با آمادگی کامل در آنجا حضور داشته باشیم و بهترین قضاوت‌ها را داشته باشم.

فغانی درباره اینکه تیم ملی امید ایران در المپیک حضور ندارد اما او مسابقه‌های فوتبال را قضاوت خواهد کرد، تصریح کرد: می‌طلبد که مسئولان وقت بیشتری برای تیم ملی امید بگذارند. ما در تورنمنت‌های مهم اخیر شرکت کردیم و امیدوارم این باعث شود که نگاه مسئولان به داوری عوض شود. مهم این است که در المپیک ریو حضور خوبی داشته باشیم.

داور المپیکی ایران در پاسخ به این پرسش که فکر می‌کند بتواند فینال المپیک را قضاوت کند تصریح کرد: پله پله باید جلو برویم. هرچه بهتر قضاوت کنیم شانس‌مان برای حضوردر مراحل بالاتر بیشتر می‌شود. سخت است اما محال نیست.

او درباره اینکه فکر می‌کند برای جام جهانی هم انتخاب شود گفت: لیست داوران برای جام جهانی تا اواخر سال 2017 باز است و با توجه به عملکرد داوران و کمک‌داوران تصمیم می‌گیرند که چه کسانی انتخاب شوند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید