محمدی-امیری؛ انتخاب برانکو کدام خواهد بود | اتاق خبر
کد خبر: 349845
تاریخ انتشار: 20 خرداد 1395 - 21:17
پرسپولیسی ها همچنان در بازار نقل و انتقالات فعال و از بین گزینه های داخلی به دنبال تقویت تیم خود هستند.

به گزارش اتاق خبر،  در این بین گفته می شود همچنان مسوولان این تیم به دنبال جذب محمدی و امیری است و کارهای پایانی مربوط به این انتقال را دنبال می کند. این در حالی است که پرسپولیس تا به امروز ساسان انصاری را نیز در خط میانی به خدمت گرفته تا در کنار امید عالیشاه، فرشاد احمدزاده، احمد نوراللهی، محسن مسلمان، غنی ترین خط میانی را به خود اختصاص دهد.


با این شرایط البته به نظر می رسد پرسپولیسی ها با توجه به تراکم در خط میانی خود در نهایت از بین محمدی یا امیری یک بازیکن را به فهرست خود اضافه کنند و با دو مهره خارجی که در ادامه جذب این تیم خواهند شد لیست خود برای لیگ شانزدهم را تکمیل کنند.


وحید امیری در حال حاضر اعلام کرده در صورت عدم توافق با تیم های خارجی از بین دو تیم استقلال یا پرسپولیس یکی از انتخاب خواهد کرد و محمدی نیز با اعلام رضایت ضمنی مالک این باشگاه مبنی بر صدور رضایتنامه در انتظار این است که مسوولان پرسپولیس وضعیت او را مشخص کنند و باید دید در نهایت سرخپوشان با توصیه برانکو ایوانکوویچ کدام بازیکن را به لیست خود اضافه خواهند کرد.

منبع: ورزش سه

94104

 

نظرات
منصور پرسپولیسی
| |
2016-06-09 21:33:47
با سلام تروخدا امیری رو نیارین پرسپولیس بدرد نمیخوره تیمو بهم میزنه محمدی پرسپولیسیه ولی امیری پولکیه بدرد نمیخوره در ضمن خواهش میکنیم با بنگر تمدید کنید چرا ما هوادارارو عذاب میدین
ADS
ADS
پربازدید