حقوق و پاداش‌های نجومی باید برگردد | اتاق خبر
کد خبر: 353029
تاریخ انتشار: 31 خرداد 1395 - 18:01
جوان به نقل سخنگوی قوه قضائیه:
روزنامه جوان در شماره دوشنبه 31 خرداد در تشریح تیتر نخست با اشاره به آغاز هفته قوه قضائیه، از قول غلامحسین محسنی اژه ای نوشت: دولت باید در این گونه مسائل ورود کند و اگر نیاز به اصلاح قانون و مقررات وجود دارد، انجام شود و این قضایا قطعاً نباید در آینده ادا

اتاق خبر - این روزنامه با انتخاب عنوان فیش‌‌ها لو نمی‌رفت دریافتی‌ها نجومی‌تر می‌شد، آورد: فصل ششم هزینه‌های جاری دولت مبنی بر پرداخت کمک‌های رفاهی به کارکنان دولت و همچنین نامشخص بودن ماهیت برخی از شرکت‌ها موجب شده تا منبع عظیمی برای پرداخت‌های نجومی به مدیران دولتی ایجاد شود، فصل ششم هزینه‌های جاری دولت با موضوع رفاه اجتماعی از حدود50 هزار میلیارد تومان، سال 94 با 33 درصد رشد به 65 هزار میلیارد تومان در سال جاری جهش یافته است و به این ترتیب می‌توان حدس زد که اگر فیش‌های حقوقی علنی نمی‌شد پرداختی‌ها به مراتب در سال جاری بیشتر و پرپیمانه‌ تر بود.
روزنامه جوان با بررسی عنوان حمایت قاطع 237 نماینده از سخنان رهبر معظم انقلاب، می نویسد: 237 نماینده مجلس در بیانیه‌ای ضمن حمایت از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب در دیدار مسئولان نظام تأکید کردند در صورت بدعهدی و پیمان‌شکنی طرف مقابل، درسی فراموش‌نشدنی به پیمان‌شکنان می‌دهیم و استکبار را از نقض پیمانش پشیمان خواهیم کرد.
به گزارش فارس، در این بیانیه که غلامرضا کاتب، عضو هیئت رئیسه مجلس آن را قرائت کرد، آمده است: سپاس خداوندی را سزا است که نعمت رهبری فرزانه، شجاع، آگاه و دور اندیش را بر ما ارزانی نمود تا افق خورشید تدبیرش روشنگر راهمان باشد.
آیت‌الله مکارم‌شیرازی: شورای عالی فضای مجازی اقدام عملی داشته باشد، دیگر عنوان این روزنامه است، در تشریح این مطلب می خوانیم: ‌آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی با اشاره به اینکه شورای فضای مجازی تشکیل شده است، خاطرنشان کرد: این شوراها باید به خطوط قرمز توجه داشته و تا جایی که می‌توانند اقدام عملی داشته باشند. ی افزود: شبکه‌های اجتماعی سازنده و فعالی را در داخل کشور به وجود آوریم و جوانان را جذب آنها کنیم. آیت‌الله مکارم‌شیرازی با بیان اینکه آلودگی در بخش‌های مختلف وجود دارد، یادآور شد: امروز شاهد هستیم شبکه‌های اجتماعی آلوده و رسانه‌های غربی آلوده هیچ خط قرمزی را به رسمیت نمی‌شناسند و دنیا را به لجنزار تبدیل کرده‌اند.
روزنامه جوان با درج عنوان رهبری فرمودند چمران را از برادرم بیشتر دوست دارم، آورد: فاطمه نواب صفوی فرزند شهید سید‌مجتبی نواب صفوی و از یاران شهید دکتر مصطفی چمران در نبردهای کردستان و نیز دوران جنگ تحمیلی است. او از منش این سردار دلیر خاطراتی شنیدنی دارد که شماری از آنها را در گفت و شنود پیش رو باز گفته است. امید آنکه مقبول افتد. همسرشان می‌گفتند یک بار که مقام معظم رهبری به جبهه تشریف آوردند، سر سفره در حضور برخی از فرماندهان و رزمندگان فرمودند: «من دکتر چمران را از برادرم هم بیشتر دوست دارم» و حقیقتاً هم همین‌طور بود.
«ریاست 10 کمیسیون به اصولگریان رسید»،«غبار بی تدبیری نیمی از ایران را فراگرفت»، «دستور «پول بگیرید» به مدارس به رغم بخشنامه «پول نگیرید»!» و «تغییر مرد شماره یک دیپلماسی منطقه ای ایران» دیگر عنوان صفحه نخست این روزنامه است.
روزنامه جوان در ستون یادداشت عنوان های«انقلابی گری کلید حل مشکلات کشور» به قلم یدالله جوانی، «بدبینی پوتین به تنش زدایی با غرب» نوشته سیدرضا میرطاهر، «برخورد با زیاده بگیران سیاسی نیست» به قلم مهران ابراهیمیان و «تفاوت دخل و خرج فوتبال ایران و دنیا» نوشته دنیا حیدری را برجسته و منتشر کرد.
ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید