شعار هواداران پرسپولیس علیه کی‌روش و منصوریان | اتاق خبر
کد خبر: 353546
تاریخ انتشار: 2 تیر 1395 - 05:53
در تمرین قرمزپوشان پایتخت رخ داد
تمرین پرسپولیس پس از درگیری لفظی کی‌روش و برانکو متفاوت با همیشه بود. هواداران پرسپولیس در طول تمرین با شعار علیه سرمربی تیم ملی و سرمربی استقلال به اتفاقات روزهای اخیر واکنش نشان دادند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تمرین تیم فوتبال پرسپولیس عصر امروز از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد. در تمرین امروز حسین ماهینی هم حضور داشت و همراه سایرین تمرین کرد. در تمرین امروز حدود 600 هوادار به ورزشگاه آمده بودند تا این تمرین را از نزدیک تماشا کنند.

آن‌ها با شعارهایی از سرمربی پرسپولیس حمایت کردند. این بخش از سکونشینان سرخ با شعار "کی‌روش یادت باشه، برانکو سرورته" از سرمربی خود حمایت می‌کردند.

هم‌چنین هواداران حاضر بارها علیه علیرضا منصوریان شعار سر دادند. البته هواداران در بخشی از تمرین تک تک بازیکنان را تشویق کردند.

خیابان مقابل در اصلی ورزشگاه شهید کاظمی به وسیله خودروهای تماشاگران مسدود شده و هیچ خودرویی نمی‌تواند از مجموعه خارج شود.

تعدادی از بانوان هوادار پرسپولیس نیز در تمرین امروز حاضر هستند و برخی از آنها توانستند خودرا به داخل ورزشگاه برسانند و از نزدیک تمرینات پرسپولیس را دنبال کنند

بازیکنان ابتدا به تمرین کار با توپ پرداختند. سپس برنامه‌های تاکتیکی برانکو را در دستور کار خود قرار دادند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید